"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 шілдедегі N 637 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы
1-бап. "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2001 ж., N 3, 154-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
6-баптың 2-тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметiн жүзеге асыру үшiн шетелдiк жұмыс күшiн тартуға арналған квотаны Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген шегiнде облыстар, Астана мен Алматы қалаларының арасында бөлуге";
7-бап мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) тиiстi әкiмшілік-аумақтық бiрлiктiң аумағында еңбек қызметiн жүзеге асыру үшiн орталық атқарушы орган бөлген квота шегiнде шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат бepу, сондай-ақ көрсетiлген рұқсаттарды тоқтата тұру және керi қайтарып алу;
11-бапта:
2-тармақ алынып тасталсын.
2-бап. Осы Заң 2004 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолдануға енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О занятости населения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2003 года N 637
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О занятости населения".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнения
в Закон Республики Казахстан "О занятости населения"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 3, ст. 154) следующие изменения и дополнение:
подпункт 6) пункта 2 статьи 6 изложить в следующей редакции:
"6) распределять квоту на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан в пределах установленной Правительством Республики Казахстан между областями, городами Астана и Алматы";
статью 7 дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы в пределах квоты, распределенной центральным исполнительным органом, а также приостановки и отзыва указанных разрешений";
в статье 11:
пункт 2 исключить;
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2004 года.
Президент
Республики Казахстан