Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 шілдедегі N 638 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектiлерге қатысты мемлекеттiк меншiк түрлерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
1) көрсетілген қаулымен бекiтiлген Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне берiлетiн объектілердiң тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 124-жол алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк республикалық меншiкте қалатын ұйымдардың, сондай-ақ мемлекеттiк тұрғын емес қор объектiлерiнiң тiзбесiнде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 648-жолмен толықтырылсын:
"648. Республикалық
қазақ тiлi мен әдебиетiн
тереңдетiп оқыту мектеп-
интернаты" мемлекеттiк
мекемесiнiң ғимараттар
кешенi                      Достық даңғылы, 272 а-үй".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2003 года N 638
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141 "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371) следующие изменение и дополнение:
1) в перечне объектов, передаваемых в коммунальную собственность города Алматы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 124, исключить;
2) перечень организаций, а также объектов государственного
нежилого фонда, остающихся в государственной республиканской собственности, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 648, следующего содержания:
"648. Комплекс зданий Государственного
учреждения "Республиканская школа-
интернат с углубленным изучением
казахского языка и литературы"         пр. Достык, д.272а".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан