"Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Швейцар Федералдық Кеңесiнiң арасындағы Жолаушылар мен жүктердiң халықаралық тасымалдары туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 шілдедегі N 665 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Швейцар Федералдық Кеңесiнiң арасындағы Жолаушылар мен жүктердiң халықаралық тасымалдары туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен
Швейцар Федералдық Кеңесiнiң арасындағы
Жолаушылар мен жүктердiң халықаралық тасымалдары
туралы келiсiмдi бекiту туралы
Берн қаласында 2003 жылы 20 қаңтарда жасалған Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Швейцар Федералдық Кеңесiнiң арасындағы Жолаушылар мен жүктердiң халықаралық тасымалдары туралы келiсiм бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Швейцарским Федеральным Советом о международных перевозках пассажиров и грузов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 665
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Швейцарским Федеральным Советом о международных перевозках пассажиров и грузов".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан О ратификации
Соглашения между Правительством Республики Казахстан
и Швейцарским Федеральным Советом о международных
перевозках пассажиров и грузов
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Швейцарским Федеральным Советом о международных перевозках пассажиров и грузов, совершенное в городе Берне 20 января 2003 года.
Президент
Республики Казахстан