Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің кәсіптік білім беретін әскери білім беру мекемелерін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 684 қаулысы
Әскери білім беру жүйесін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) "Екі мәрте Кеңестер Одағының Батыры Т.Ж.Бигелдинов атындағы Ақтөбе жоғары әскери авиация училищесі" мемлекеттік мекемесі "Екі мәрте Кеңестер Одағының Батыры Т.Ж.Бигелдинов атындағы Әуе қорғанысы күштерінің әскери институты" мемлекеттік мекемесі;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.08 N 1261 қбпү (жариялануға жатпайды) Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемелердің әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) жоғарыда көрсетілген мемлекеттік мекемелердің қызметін қаржыландыру және материалдық-техникалық қамтамасыз ету Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылатын болып белгіленсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании военных образовательных учреждений профессионального образования Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 684
В целях совершенствования системы военного образования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать:
1) государственное учреждение "Актюбинское высшее военное авиационное училище имени дважды героя Советского Союза Т.Я. Бегельдинова" в государственное учреждение "Военный институт сил воздушной обороны имени дважды героя Советского Союза Т.Я. Бегельдинова";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 08.10.2012 № 1261 дсп (не подлежит опубликованию).
2. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию государственных учреждений в органах юстиции;
2) установить, что финансирование и материально-техническое обеспечение деятельности вышеуказанных государственных учреждений осуществляются за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству обороны Республики Казахстан.
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан