"Қазақстанның Инвестициялық қоры" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 шілдедегі N 719 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен қосымшаға сәйкес құрамда "Қазақстанның Инвестициялық қоры" акционерлiк қоғамының директорлар кеңесiн сайлауды қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 18 шілдедегі
N 719 қаулысына
қосымша
"Қазақстанның Инвестициялық қоры"
акционерлiк қоғамы директорлар кеңесi
мүшелерiнiң кандидатуралары
ЕСКЕРТУ. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Yкiметiнiң 2004.07.26. N 791  қаулысымен
ЕСКЕРТУ. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Yкiметiнiң 2004.08.03. N 827  қаулысымен
Исекешев              - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы         Индустрия және сауда вице-министрi,
төраға;
Қажыкен Мейрам        - Қазақстан Республикасы
Зекешұлы                Премьер-Министрінің Кеңсесi
Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым
бөлiмiнiң меңгерушісi
Өзбеков               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы     вице-министрi;
Исаев                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы     және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi;
Қошанов               - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Ерлан Жақанұлы          коммуникациялар вице-министрi;
Мусина                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы         шаруашылығы вице-министрi;
Кәкiмжанов
Зейнолла Халидоллаұлы.

О некоторых вопросах состава Совета директоров акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2003 года N 719. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2003 года N 719 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N  873 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Совета директоров акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана" в составе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 июля 2003 года N 719  <*>
Сноска. Приложение с изменениями - постановлением Правительства РК от 26 июля 2004 года  N 791   ; от 3 августа 2004 г.  N 827  .
Кандидатуры членов Совета директоров акционерного
общества "Инвестиционный фонд Казахстана"
Исекешев Асет Орентаевич     - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, председатель;
Кажыкен Мейрам Зекешулы      - заведующий Отделом производственной
сферы и инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан;
Узбеков Гани Нурмаханбетович - вице-министр финансов Республики
Казахстан;
Исаев Батырхан Арысбекович   - вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан;
Кошанов Ерлан Жаканович      - вице-министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан;
Мусина Лилия Сакеновна       - вице-министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Какимжанов
Зейнулла Халидоллович.