Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 21 шілдедегi N 985 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 25 шілдедегi N 747 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысымен (2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана), аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкiмдерiнің аппараттары штат санының лимиттерi және облыс (республикалық маңызы бар қала, астана), аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмi орынбасарларының шектi саны туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 21 шiлдедегі N 985  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Астана қаласы" деген жолда "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"жиыны" деген жолда "66" деген сан "67" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2003 года N 747. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 декабря 2004 года N 1324 (P041324) (вводится в действие с 1.01.2005г.).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2004 № 1324 (вводится в действие с 01.01.2005).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985 "О лимитах штатной численности аппаратов акимов областей (города республиканского значения, столицы), районов (городов областного значения) и предельном числе заместителей акима области (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения)" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке "г. Астана" цифру "4" заменить на цифру "5";
в строке "Итого" цифры "66" заменить на цифры "67".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан