Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 16 сәуiрдегi N 364 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 шілдедегі N 754 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Тұрғын үй құрылыс жинақ банкiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 16 сәуiрдегi N 364 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "500 000 000 (бec жүз миллион)" деген сөздер  "1 500 000 000 (бiр миллиард бес жүз миллион)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2003 года N 364
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2003 года N 754
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2003 года N 364 "О создании жилищного строительного сберегательного банка" следующее изменение:
в пункте 2 слова "500 000 000 (пятьсот миллионов)" заменить словами "1 500 000 000 (один миллиард пятьсот миллионов)".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан