Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 996 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 шілдедегі N 759 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 1237 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 996  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 330-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақтағы "төрт" деген сөз "бес" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі туралы ережеде:
"Министрліктің қызметін ұйымдастыру" деген 4-тараудың 15-тармағының екінші абзацындағы "төрт" деген сөз "бес" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2003 года N 759. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 1237 (P041237).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.11.2004 № 1237.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 330) следующие изменения:
1) в пункте 2 слово "четырех" заменить словом "пять";
2) в Положении о Министерстве индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 15 раздела 4 "Организация деятельности Министерства" слово "четырех" заменить словом "пять".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан