Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігінiң кейбiр республикалық мемлекеттiк мекемелерiн қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 тамыздағы N 774 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Республикалық қазақ тiлi мен әдебиетiн тереңдетіп оқытатын мектеп-интернаты" және "О.Жәутiков атындағы республикалық физика-математика мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемелерi Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Республикалық мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тiлi мен әдебиетiн тереңдете оқытатын орта мектеп-интернаты" және "О.Жәутiков атындағы республикалық мамандандырылған дарынды балаларға арналған физика-математика орта мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемелерi болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111  қаулысымен .
4. Осы қаулы 2003 жылғы 1 қыркүйектен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании некоторых республиканских государственных учреждений Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 774
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственные учреждения Министерства образования и науки Республики Казахстан "Республиканская средняя школа-интернат с углубленным изучением казахского языка и литературы" и "Республиканская физико-математическая школа-интернат имени О. Жаутыкова" в государственные учреждения Министерства образования и науки Республики Казахстан: "Республиканская специализированная с углубленным изучением казахского языка и литературы средняя школа-интернат для одаренных детей" и "Республиканская специализированная физико-математическая средняя школа-интернат имени О. Жаутыкова для одаренных детей".
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111  )
4. Настоящее постановление вступает в силу с 1 сентября 2003 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан