Ауғанстан Өтпелі Ислам Мемлекетіне ізгілік көмек беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 тамыздағы N 799 қаулысы
Соғыстан кейінгі оңалтуда Ауғанстан Өтпелі Ислам Мемлекетіне өтеусіз әскери көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі қоса беріліп отырған тізімге сәйкес заттай мүлікті Ауғанстан Ұлттық Армиясына берсін, сондай-ақ оны Халықаралық терроризмге қарсы коалицияның Ганси авиабазасына дейін (Қырғыз Республикасы) тасымалдауды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері автолегінің қазақстан-қырғыз мемлекеттік шекарасынан кедергісіз өтуіне қажетті шараларды қабылдасын, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен кедендік ресімдеуді және кедендік бақылауды жедел жүзеге асыруға қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі өз құзыреті шегінде осы қаулының орындалуы жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 11 тамыздағы
N 799 қаулысына
қосымша
Берілетін заттай мүліктің тізімі
1. Солдат шинелі          1500 дана;
2. Иық баулары            2000 дана;
3. Алюминий бақырлары     1500 дана;
4. Алюминий құтылары      1500 дана;
5. Құтыларға құндақтар    1500 дана;
6. Мақталы жылы кеудеше   3000 дана;
7. Мақталы шалбар         3000 дана;
8. Солдат плащ-шатыры     1500 дана.

О предоставлении гуманитарной помощи Переходному Исламскому Государству Афганистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 799
В целях оказания безвозмездной военной помощи в поствоенной реабилитации Переходному Исламскому Государству Афганистан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан передать Афганской Национальной Армии согласно прилагаемому списку вещевое имущество, а также обеспечить его транспортировку до авиабазы Ганси Международной антитеррористической коалиции (Кыргызская Республика).
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры к беспрепятственному прохождению казахстанско-кыргызской государственной границы автоколонной Вооруженных Сил Республики Казахстан, Агентству таможенного контроля Республики Казахстан принять необходимые меры к оперативному осуществлению таможенного оформления и таможенного контроля в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в пределах своей компетенции принять необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 августа 2003 года N 799
Список передаваемого вещевого имущества
1. Шинели солдатские           1500 штук;
2. Лямки плечевые              2000 штук;
3. Котелки алюминиевые         1500 штук;
4. Фляжки алюминиевые          1500 штук;
5. Чехлы к фляжкам             1500 штук;
6. Телогрейки ватные           3000 штук;
7. Шаровары ватные             3000 штук;
8. Плащ-палатки солдатские     1500 штук.