"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 тамыздағы N 806 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық
құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Ескерту. Жоба Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынды - ҚР Үкіметінің 2003.11.13. N 1139 қаулысымен .
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 23-24, 507-құжат; 1995 ж., N 23, 146-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
8-бап мынадай мазмұндағы алтыншы бөлікпен толықтырылсын:
"Елді мекендердің осы санатына қойылатын талаптарға сай келмейтін қалалар мен басқа елді мекендер қала мен басқа да елді мекендер мәртебесінен айырылады және осы Заңда белгіленген тәртіппен елді мекендердің тиісті санатына жатқызылуы тиіс.";
9-баптың 3) тармақшасы "жатқызады," деген сөзден кейін "олардың қала мәртебесінен айырылу мәселесін шешеді," деген сөздермен толықтырылсын;
10-баптың 2) тармақшасы "жатқызу," деген сөзден кейін "олардың қала мәртебесінен айрылуы," деген сөздермен толықтырылсын;
11-баптың 1) тармақшасы "жатқызу" деген сөзден кейін ", елді мекендердің қала мәртебесінен айрылуы" деген сөздермен толықтырылсын;
12-баптың 1) тармақшасы "жатқызу," деген сөзден кейін "олардың қала мәртебесінен айрылуы" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 806
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан". <*>
Сноска. Проект Закона отозван из Парламента - постановлением Правительства РК от 13 ноября 2003 г. N 1139 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан"
Внести в Закон Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об
административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 23-24, ст. 507; 1995 г., N 23, ст. 146) следующие дополнения:
статью 8 дополнить частью шестой следующего содержания:
"Города и другие населенные пункты, не соответствующие требованиям, предъявляемым к данной категории населенных пунктов, утрачивают статус городов и других населенных пунктов и подлежат отнесению к соответствующей категории населенных пунктов в порядке, установленном настоящим Законом.";
подпункт 3) статьи 9 после слова "значения," дополнить словами "решает вопрос утраты ими статуса городов";
подпункт 2) статьи 10 после слова "значения," дополнить словами "утрате ими статуса городов";
подпункт 1) статьи 11 дополнить словами "утрате населенными
пунктами статуса городов";
подпункт 1) статьи 12 дополнить словами "утрате ими статуса городов".
Президент
Республики Казахстан