Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 тамыздағы N 811 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 24, 44-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 28-1-жолмен толықтырылсын:
"28-1 "Мәдениет туралы" МАҚКМ маусым шілде тамыз Тілеухан Б.Қ.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 811
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 24, 44, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 28-1, следующего содержания:
"28-1    "О культуре"   МКИиОС   июнь июль август    Тлеухан Б.К.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан