"Экспорттық кредиттердi және инвестицияларды сақтандыру жөнiндегi мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесiнiң құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 821 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен "Экспорттық кредиттердi және инвестицияларды сақтандыру жөнiндегi мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесiнiң мынадай құрамда сайлануын қамтамасыз етсiн:
Смағұлов Болат Советұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi, төраға;
Шәкіров Асқар Оразалыұлы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнің орынбасары;
Исаев Батырхан Арысбекұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
Әмрин Асқар Кемеңгерұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;
Смайылов Әлихан Асханұлы - "Экспорттық кредиттердi және инвестицияларды сақтандыру жөніндегi мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы" АҚ басқармасының төрағасы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.18. N  1214 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

О составе совета директоров акционерного общества "Государственная страховая корпорация по страхованию экспортных кредитов и инвестиций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 821. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 821 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N  873 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание совета директоров акционерного общества "Государственная страховая корпорация по страхованию экспортных кредитов и инвестиций" в следующем составе:
Смагулов Болат Советович - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, председатель;
Шакиров Аскар Оразалиевич - заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан;
Исаев Батырхан Арысбекович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Амрин Аскар Кеменгерович - вице-министр финансов Республики Казахстан;
Смаилов Алихан Асханович - председатель правления АО "Государственная страховая корпорация по страхованию экспортных кредитов и инвестиций".  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 ноября 2004 г.  N 1214  .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан