Маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды, жұмыстар мен қызметтер көрсетудi мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 тамыздағы N 858 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласы әуежайы жолаушылар терминалын салудың сапасын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Имсталькон" ашық акционерлiк қоғамының N 1 Алматы монтаждау фирмасы жергiлiктi бюджетте көзделген қаражат шегінде маңызды стратегиялық мәнi бар ретінде Алматы қаласы әуежайы жолаушылар терминалының жаңа ғимаратын салу жөнiндегi тауарларды, жұмыстарды, қызметтер көрсетудi берушi болып белгiленсiн.
2. Алматы қаласының әкiмi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках товаров, работ и услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2003 года N 858
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", в целях обеспечения качества строительства пассажирского терминала в аэропорту города Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить Алматинскую монтажную фирму N 1 открытого акционерного общества "Имсталькон" поставщиком товаров, работ и услуг по строительству нового здания пассажирского терминала в аэропорту города Алматы, как имеющего важное стратегическое значение, в пределах средств, предусмотренных местным бюджетом.
2. Акиму города Алматы в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан