Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2002 жылғы 11 шiлдедегi N 756 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2003 жылғы 29 тамыздағы N 886 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетiнiң Ұлттық санаткерлiк меншiк институты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 шiлдедегi N 756 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақ "жүзеге асыру" деген сөздерден кейiн "және мемлекеттiк монополияға жатқызылатын салалардағы қызметтi жүзеге асыру (өнеркәсiптiк меншiк объектiлерiн қорғау саласында қызмет көрсету)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 756
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2003 года N 886
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 756 "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Национальный институт интеллектуальной собственности Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан" следующее дополнение:
пункт 2 дополнить словами: "и осуществление деятельности в сферах, отнесенных к государственной монополии (оказание услуг в области охраны объектов промышленной собственности).".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан