Мемлекеттік кепiлдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға тартылған бұрын берiлген кредиттер мен қаражаттар бойынша ұйымдардың Тiзбесiн және олардың республикалық бюджет алдындағы берешектерінің көлемін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 924 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 39-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2003 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған, мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша мiндеттемелердi орындауға тартылған кредиттер мен қаражаттар бойынша республикалық бюджеттiң алдында берешегi бар ұйымдардың тiзбесi бекiтiлсiн:
1) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивалық) кредиттер бойынша (1-қосымша);
2) жергілiктi атқарушы органдардың кепiлдiгімен берiлген орталықтандырылған (директивалық) кредиттер бойынша (2-қосымша);
3) меншiктi айналым қаражатын толықтыруға берiлген кредиттер бойынша (3-қосымша);
4) өзара борыштарды республикаiшiлiк есепке алуды жүргiзу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер бойынша (4-қосымша);
5) Экономиканы қайта құру қоры қаражатының есебiнен берiлген кредиттер бойынша (5-қосымша);
6) Қазақстан Республикасының 1995-1997 жылдардағы инвестициялық бағдарламасының шеңберiнде берiлген кредиттер бойынша (6-қосымша);
7) мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша (7-қосымша).
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген ұйымдарға 38 381 227 240 (отыз сегiз миллиард үш жүз сексен бiр миллион екi жүз жиырма жетi мың екi жүз қырық) теңге сомасындағы талап тоқтатылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1994 жылғы
22 шілдедегі N 826 қаулысының негізінде
Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Қаржы
министрлiгінің кепілдігімен берілген
орталықтандырылған (директивалық) кредиттер
бойынша берешегi бар 2003 жылғы 1 қаңтардағы
жағдай бойынша таратылған заңды тұлғалардың
тізбесі
___________________________________________________________________
P/c | Қарыз алушы кәсiпорынның атауы |Берешек сомасы, мың теңге
N   |                                |_____________________________
|                                | барлығы | негізгі | сыйақы
|                                |         |  борыш  |
___________________________________________________________________
1                 2                      3        4        5
___________________________________________________________________
Алматы қаласы
1   "Береке" MAК                     54400,00   54400,00  0,00
2   "Мәдина" ЖYАҚ                    77600,00   39800,00  37800,00
3   "Медеу" БӨК                      23600,00   14700,00  8900,00
Астана қаласы
4   "Астана-2" ЖШС                   19600,00   6000,00   13600,00
5   "Атрико" АЖТК                    15800,00   5000,00   10800,00
Ақмола облысы

Об утверждении Перечня организаций и их объемов задолженности перед республиканским бюджетом по ранее выданным кредитам и средствам, отвлеченным на выполнение обязательств по государственным гарантиям
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года № 924
В соответствии со статьей 39 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить перечень организаций, ликвидированных по состоянию на 1 января 2003 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, имеющих задолженность перед республиканским бюджетом по кредитам и средствам, отвлеченным на выполнение обязательств по государственным гарантиям, согласно приложениям:
1) по централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан (приложение 1);
2) по централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии местных исполнительных органов (приложение 2);
3) по кредитам, выданным на пополнение собственных оборотных средств (приложение 3);
4) по кредитам, выданным по результатам проведения внутриреспубликанского зачета взаимных долгов (приложение 4);
5) по кредитам, выданным за счет средств Фонда преобразования экономики (приложение 5);
6) по кредитам, выданным в рамках инвестиционной программы Республики Казахстан 1995-1997 годов (приложение 6);
7) по гарантированным государством займам (приложение 7).
2. Прекратить требования к организациям, указанным в пункте 1 настоящего постановления, на сумму 38 381 227 240 (тридцать восемь миллиардов триста восемьдесят один миллион двести двадцать семь тысяч двести сорок) тенге.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N№924
Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2003 года, имеющих задолженность по централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии Правительства и Министерства финансов Республики Казахстан на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826
___________________________________________________________________
№N |     Наименование     |    Сумма задолженности, тыс. тенге
п/п| предприятия-заемщика |________________________________________
|                      |   всего   |основной долг|вознаграждение
___________________________________________________________________
1 |           2          |     3     |       4     |       5
___________________________________________________________________
г. Алматы
1   ГАК "Береке"             54 400,00     54 400,00         0,00
2   АОЗТ "Мадина"            77 600,00     39 800,00    37 800,00
3   СПП "Медео"              23 600,00     14 700,00     8 900,00
г. Астана
4   ТОО "Астана-2"           19 600,00      6 000,00    13 600,00
5   АПТК "Атрико"            15 800,00      5 000,00    10 800,00
Акмолинская область

қоғамы" ТұтҚ                     568,00     230,00    338,00
4   "Сәулет" ӨАК                     6592,00    1000,00   5492,00
5   "Сүт" АҚ                         24141,70   6800,70   17341,00
6   "Шығыс Ет" АҚ                    19893,00   6000,00   13893,00
Батыс Қазақстан облысы
7   "Жемiс-Жидек" AAҚ                10338,80   4000,00   6338,80
8   "Орал ет консервiлеу комбинаты"  27745,00   0,00      27745,00
9   "Шалқар" АҚ                      5881,60    1800,00   4081,60
Қарағанды облысы
10  "Гея" АҚ                         16300,00   5000,00   11300,00
Павлодар облысы
11  Мыңкөл элеваторы                 4325,70    1285,00   3040,70
12  Уәлиханов элеваторы              3590,10    469,00    3121,10
13  Бозшакөл АҚП                     3803,20    1118,00   2685,20
14  Абай АҚП                         4416,90    1336,00   3080,90
15  Ақтоғай селолық тұтыну
кооперативі                      7206,00    2128,00   5078,00
Оңтүстік Қазақстан облысы
16  "Шілік" ӨК                       1070,00    370,00    700,00
17  "Темiр" ААҚ                      1543,30    600,00    943,30
18  "Қожатоғай" АҚ                   1154,80    400,00    754,80
19  "Көксарай" АҚ                    1071,22    388,92    682,30
20  "Қызылқия" ӨК                    1469,80    500,00    969,80
21  "Алатау" ӨК                      495,20     180,00    315,20
22  "Қайнар" ӨK                      438,40     160,00    278,40
23  "Мангелдин" ӨК                   136,00     50,00     86,00
24  "Қарамұрт" ӨК                    110,90     0,00      110,90
25  "Бабай-Қорған" ӨК                568,20     186,00    382,20
26  "Қожанов атындағы" ӨК            71,90      0,00      71,90
27  "Ачполиметалл" АҚ                6693,50    0,00      6693,50
28  "Ынтымақ" ЖШС                    166,40     0,00      166,40
Жиыны                                258407,62  70001,62  188306,00
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1993 жылғы
7 қаңтардағы N 19 қаулысының негізінде меншік
айналым қаражатты толықтыруға берілген
орталықтандырылған (директивалық) кредиттер бойынша
берешегі бар 2003 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
таратылған заңды тұлғалардың тізбесі
___________________________________________________________________
P/c | Қарыз алушы кәсiпорынның атауы |Берешек сомасы, мың теңге
N   |                                |_____________________________
|                                | барлығы | негізгі | сыйақы
|                                |         |  борыш  |
___________________________________________________________________
1                 2                      3        4        5
___________________________________________________________________
Алматы қаласы
1   "Электртұрмысаспаптары" ААҚ      1858,20    710,20    1148,00
Ақтөбе облысы

общество"                   568,00        230,00       338,00
4   ПАК "Саулет"              6 592,00      1 000,00     5 492,00
5   АО "Молоко"              24 141,70      6 800,70    17 341,00
6   АО "Шыгыс Ет"            19 893,00      6 000,00    13 893,00
Западно-Казахстанская область
7   ОАО "Жемис-Жидек"        10 338,80      4 000,00     6 338,80
8   АО "Уральский
мясоконсервный комбинат" 27 745,00          0,00    27 745,00
9   АО "Шалкар"               5 881,60      1 800,00     4 081,60
Карагандинская область
10  АО "Гея"                 16 300,00      5 000,00    11 300,00
Павлодарская область
11  Мынкульский элеватор      4 325,70      1 285,00     3 040,70
12  Валихановский элеватор    3 590,10        469,00     3 121,10
13  Бощекольское ХПП          3 803,20      1 118,00     2 685,20
14  Абайский ХПП              4 416,90      1 336,00     3 080,90
15  Актогайский сельский
потребительский
кооператив                7 206,00      2 128,00     5 078,00
Южно-Казахстанская область
16  КО Шілік                  1 070,00        370,00       700,00
17  ОАО Тимур                 1 543,30        600,00       943,30
18  АО Ходжатугай             1 154,80        400,00       754,80
19  АО Коксарай               1 071,22        388,92       682,30
20  ПК Кызыл-Кия              1 469,80        500,00       969,80
21  ПК Алатау                   495,20        180,00       315,20
22  ПК Кайнар                   438,40        160,00       278,40
23  ПК Мангельдина              136,00         50,00        86,00
24  ПК Карамурт                 110,90          0,00       110,90
25  ПК Бабай-Корган             568,20        186,00       382,20
26  ПК им.Кожанова               71,90          0,00        71,90
27  АО Ачполиметалл           6 693,50          0,00     6 693,50
28  ТОО Ынтымак                 166,40          0,00       166,40
Итого                       258 407,62     70 001,62   188 306,00
___________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N№924
Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2003 года, имеющих задолженность по централизованным (директивным) кредитам, выданным на пополнение собственных оборотных средств на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 января 1993 года N 19
___________________________________________________________________
№N |     Наименование     |    Сумма задолженности, тыс. тенге
п/п| предприятия-заемщика |________________________________________
|                      |   всего   |основной долг|вознаграждение
___________________________________________________________________
1 |           2          |     3     |       4     |       5
___________________________________________________________________
г. Алматы
1   ОАО "Электробытприбор"    1 858,20        710,20     1 148,00
Актюбинская область

2   "Ақтөберуно" АҚ                  857,60     0,00      857,60
3   "Әдемі" АҚ                       85,40      69,90     15,50
4   "Ақмарал" AAҚ                    25,10      20,30     4,80
Атырау облысы
5   "Полипропилен" АҚ                480,50     480,50    0,00
Жамбыл облысы
6   "Шахан" ӨК                       528,40     320,80    207,60
7   "Үшбұлақ" жеке агробірлестігі"
ӨК                               95,00      57,70     37,30
8   "Төле би" ӨК                     68,70      49,80     18,90
9   "Сауда" ААҚ                      187,60     187,60    0,00
Батыс Қазақстан облысы
10  "Местпром" АҚ                    1,60       1,60      0,00
11  "Нұралы" ААҚ                     10,30      10,30     0,00
Қарағанды облысы
12  "Батыр" АҚ                       36,40      27,60     8,80
13  "НКМЗ" АҮАҚ                      223,30     223,30    0,00
Қостанай облысы
14  "Костанайтұрғынүйқұрылыс" АҮАҚ   41,20      34,70     6,50
15  "Гелиос" ЖК                      17,10      13,60     3,50
16  "Қостанайжабд" ААҚ               473,90     454,90    19,00
17  "Октябрь" АҚ                     153,80     88,70     65,10
18  "Балапан" АҮАҚ                   54,40      30,00     24,40
19  "Покровский" асыл тұқымды
мал зауыты" АYАҚ                 75,00      45,00     30,00
20  "Айсары" АҚ                      205,00     120,00    85,00
21  "Асыл-Тұқым" АҚ                  154,00     90,00     64,00
22  "Матросов атындағы" ЖШС          145,00     80,00     65,00
23  "Бүйректал" ЖШС                  107,10     75,40     31,70
24  "АҚСУ-К" АҮАҚ                    245,00     160,00    85,00
25  "А.М.Бородин атындағы" АҮАҚ      188,80     107,80    81,00
Павлодар облысы
26  "Павлодартрактор" МАҚ            35664,20   30239,10  5425,10
27  "Павлодар арнайы аспаптар және
техжарақтау зауыты" ААҚ          63,60      49,80     13,80
Солтүстік Қазақстан облысы
28  "Малют Машзауыты" АҮАҚ           103,70     103,70    0,00
29  "Одежда" АҚ                      10,40      7,50      2,90
Оңтүстік Қазақстан облысы
30  "Келте-Мақсат" ӨК                76,00      50,00     26,00
31  "Южтекс" АҚ                      601,90     432,40    169,50
Жиыны                                42838,20   34342,20  8496,00
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы
4 ақпандағы N 1542 қаулысының негізінде өзара
борыштардың республикаішілік есебін жүргізу нәтижелері
бойынша берілген орталықтандырылған кредиттер бойынша

2   АО "Актюбруно"              857,60          0,00       857,60
3   АО "Эдеми"                   85,40         69,90        15,50
4   ОАО "Акмарал"                25,10         20,30         4,80
Атырауская область
5   АО "Полипропилен"           480,50        480,50         0,00
Жамбылская область
6   ПК "Шахан"                  528,40        320,80       207,60
7   ПК Частное
агрообъединение
"Ушбулак"                    95,00         57,70        37,30
8   ПК "Толе би"                 68,70         49,80        18,90
9   ОАО "Сауда"                 187,60        187,60         0,00
Западно-Казахстанская область
10  АО "Местпром"                 1,60          1,60         0,00
11  ОАО "Нуралы"                 10,30         10,30         0,00
Карагандинская область
12  АО "Батыр"                   36,40         27,60         8,80
13  АООТ "НКМЗ"                 223,30        223,30         0,00
Костанайская область
14  АООТ "Кустанайжилстрой"      41,20         34,70         6,50
15  МП "Гелиос"                  17,10         13,60         3,50
16  ОАО "Костанайснаб"          473,90        454,90        19,00
17  АО "Октябрьский"            153,80         88,70        65,10
18  АООТ "Балапан"               54,40         30,00        24,40
19  АООТ племенной завод
"Покровский"                 75,00         45,00        30,00
20  АО "Айсары"                 205,00        120,00        85,00
21  АО "Асыл-Тукым"             154,00         90,00        64,00
22  ТОО "им. Матросова"         145,00         80,00        65,00
23  ТОО "Буйректал"             107,10         75,40        31,70
24  АООТ "АКСУ-К"               245,00        160,00        85,00
25  АООТ "им. А.М.Бородина"     188,80        107,80        81,00
Павлодарская область
26  ГАО "Павлодартрактор"    35 664,20     30 239,10     5 425,10
27  ОАО"Павлодарский завод
специнструментов и
техоснастки"                 63,60         49,80        13,80
Северо-Казахстанская область
28  АООТ "Мамлютский Машзавод"  103,70        103,70         0,00
29  АО "Одежда"                  10,40          7,50         2,90
Южно-Казахстанская область
30  ПК Кельте-Масат              76,00         50,00        26,00
31  АО Южтекс                   601,90        432,40       169,50
Итого                        42 838,20     34 342,20     8 496,00
___________________________________________________________________
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N№924
Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию

берешегі бар 2003 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
таратылған заңды тұлғалардың тізбесі
___________________________________________________________________
P/c | Қарыз алушы кәсiпорынның атауы |Берешек сомасы, мың теңге
N   |                                |_____________________________
|                                | барлығы | негізгі | сыйақы
|                                |         |  борыш  |
___________________________________________________________________
1                 2                      3        4        5
___________________________________________________________________
1   "Алматы жеміс-консерві зауыты"
АҚ                               13282,40   1146,10   12136,30
2   "Электртұрмысаспаптары" ААҚ      4333,60    904,90    3428,70
Ақмола облысы
3   "Атбасар нан өнімдері комбинаты"
АҚ                               78984,10   15719,10  63265,00
4   "Айгүл" ЖШС                      711,10     0,00      711,10
5   "Амин қышқылдары" АҚ
Степногорск қ.                   28215,00   28215,00  0,00
6   "Прогресс" АҮАҚ
Степногорск қ.                   91538,00   0,00      91538,00
7   "ЖБК" АҚ Атбасар қ.              7009,00    1626,00   5383,00
8   "Сүт" АҮАҚ                       4146,00    1133,00   3013,00
Ақтөбе облысы
9   "Ақтөберуно" АҚ                  102172,90  25666,20  76506,70
10  "Конструкция" ЖШС                867,30     150,10    717,20
11  "Трест Ақтөбетұрғынүйқұрылыс"
АҚ                               49017,60   11361,80  37655,80
12  "Ауыл құрылысы" АҚ               2207,00    555,30    1651,70
13  "Шiлiсайауырқұрылыс" АҚ          16345,20   4101,10   12244,10
14  "Ақтаң" АҚ                       384,50     98,70     285,80
15  "Ақтас" АҚ                       3908,00    1065,00   2843,00
16  "Астық" АҚ                       17974,60   4337,00   13637,60
17  "Қамқор" АҚ                      4376,00    643,40    3732,60
18  "Фосфохим" АҚ                    52,799,50  12700,00  40099,50
19  "Жайсан" АҚ                      5311,00    0,00      5311,00
20  Хромтау сауда-өндiрiстiк
бiрлестiк                        16969,40   4285,20   12684,20
21  ЖБИ-50                           246,00     68,00     178,00
22  "Мақсат" АҚ                      71275,70   22878,80  48396,90
23  Облколхозаралыққұрылыс           120,50     0,00      120,50
Атырау облысы
24  "Полипропилен" АҚ                38709,30   9832,50   28876,80
Шығыс Қазақстан облысы
25  "Өскемен цемент зауыты" АҚ       148202,00  33259,00  114943,00

на 1 января 2003 года, имеющих задолженность по централизованным кредитам, выданным по результатам
проведения внутриреспубликанского зачета взаимных
долгов на основании постановления Президента
Республики Казахстан от 4 февраля 1994 года N 1542
___________________________________________________________________
№N |     Наименование     |    Сумма задолженности, тыс. тенге
п/п| предприятия-заемщика |________________________________________
|                      |   всего   |основной долг|вознаграждение
___________________________________________________________________
1 |           2          |     3     |       4     |       5
___________________________________________________________________
г. Алматы
1   АО "Алматинский
плодоконсервный завод"   13 282,40      1 146,10    12 136,30
2   ОАО "Электробытприбор"    4 333,60        904,90     3 428,70
Акмолинская область
3   АО "Атбасарский
комбинат хлебопродуктов" 78 984,10     15 719,10    63 265,00
4   ТОО "Айгуль"                711,10          0,00       711,10
5   АО "Аминокислоты"
г. Степногорск           28 215,00     28 215,00         0,00
6   АООТ "Прогресс"
г. Степногорск           91 538,00          0,00    91 538,00
7   АО "ЖБК" г. Атбасар       7 009,00      1 626,00     5 383,00
8   АООТ "Сут"                4 146,00      1 133,00     3 013,00
Актюбинская область
9   АО "Актюбруно"          102 172,90     25 666,20    76 506,70
10  ТОО "Конструкция"           867,30        150,10       717,20
11  АО "Трест
Актюбжилстрой"           49 017,60     11 361,80    37 655,80
12  АО "Ауыл курылысы"        2 207,00        555,30     1 651,70
13  АО "Чилисайтяжстрой"     16 345,20      4 101,10    12 244,10
14  АО "Актам"                  384,50         98,70       285,80
15  АО "Актас"                3 908,00      1 065,00     2 843,00
16  АО "Астык"               17 974,60      4 337,00    13 637,60
17  АО "Камкор"               4 376,00        643,40     3 732,60
18  АО "Фосфохим"            52 799,50     12 700,00    40 099,50
19  АО "Жайсан"               5 311,00          0,00     5 311,00
20  Хромтауское
торгово-производственное
объединение              16 969,40      4 285,20    12 684,20
21  ЖБИ-50                      246,00         68,00       178,00
22  АО "Максат"              71 275,70     22 878,80    48 396,90
23  Облмежколхозстрой           120,50          0,00       120,50
Атырауская область
24  АО"Полипропилен"         38 709,30      9 832,50    28 876,80
Восточно-Казахстанская область
25  АО "Усть-Каменогорский
цементный завод"        148 202,00     33 259,00   114 943,00

64  "Алтынсарин" КГП                 836,00     167,00    669,00
65  "Жемiс" АҚ                       4813,00    909,00    3904,00
66  "Котекс" АYАҚ                    48319,00   10312,00  38007,00
67  "Қостанайспиртарақ зауыты" АYАҚ  18110,00   4093,00   14017,00
68  "Қайнар" АYАҚ                    11268,00   2679,00   8589,00
69  "Металлист" АҚ                   1376,00    315,00    1061,00
70  "Қостанайагроқұрылыс" АҚ         730,00     138,00    592,00
71  "Буревестник" АҚП" ЖШС           9932,00    2208,00   7724,00
72  "Карбон" АYАҚ                    38338,00   8705,00   29633,00
73  "АРНА" зауыты" АYАҚ              1361,00    228,00    1133,00
Қызылорда облысы
74  N 8 Шар дүкені                   6068,76    1530,66   4538,10
75  "Айтолкын" ЖШС
("Қызылорда-балық" АҚ)           5317,10    11873,70  4133,40
76  "ЕТ" АҚ                          12251,80   2728,50   9523,30
77  ПМК-11                           2473,40    609,00    1864,40
Павлодар облысы
78  "Павлодартрактор" МАҚ            139515,31  31587,70  107930,61
79  "Павлодар арнайы аспаптар және
техжарақтау зауыты" ААҚ          7680,95    1739,00   5941,95
80  "Павлодарэлектронмаш" АҚ         7015,90    1572,78   5443,12
81  "Ақсуөнеркәсiптұрғынүйқұрылыс"
АҚ                               773,10     128,10    645,00
82  "Қайнар" АҮАҚ                    661,11     114,00    547,11
83  "Павлодарөнеркәсiпқұрылыс" АYАҚ  50098,93   11342,61  38756,32
84  "Екiбастұзкөмiр" МАҚ             2334880,30 402951,54 1931928,76
85  "КЖБИ-2" ЖШС                     1529,03    351,06    1177,97
86  "Метакон" АҚ                     12924,50   2967,39   9957,11
87  "Екiбастұзэнергоарнжөндеу" АYАҚ  48547,65   8138,37   40409,28
88  "Жолмаш" Қалқаман зауыты" АҚ     7401,34    1699,00   5702,34
Солтүстiк Қазақстан облысы
89  "Киім" АҚ                        12987,00   2141,00   10846,00
90  "Монолит құрылыс" AAҚ            6545,00    1738,00   4807,00
91  "Бiрлестiк" АҚ                   1421,00    400,00    1021,00
Оңтүстiк Қазақстан облысы
92  "Көксарай" АҚ                    218,70     51,50     167,20
93  "Оңтүстiкшахтақұрылысы" АҚ       5277,40    1216,60   4060,80
94  "Ачполиметалл" АҚ                241046,40  58086,90  182959,50
95  "Шымкентшина" АҚ                 198635,20  43400,00  155235,20
96  "Бадам" ӨК                       372,60     83,00     289,60
Жиыны                                4575181,23 913503,04 3661681,19
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
5-қосымша
Экономиканы қайта құру қорының қаражаты есебінен
берілген кредиттер бойынша берешегі бар 2003 жылғы
1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған заңды
тұлғалардың тізбесі
___________________________________________________________________
P/c | Қарыз алушы кәсiпорынның |Берешек сомасы, мың теңге
N   |          атауы           |___________________________________
|                          | барлығы | негізгі | сыйақы |басқа.
|                          |         |  борыш  |        |лар
___________________________________________________________________
1            2                   3         4        5         6
___________________________________________________________________
Алматы қаласы
1   "Жеңілөнеркәсiп" АҚ        3061,00   2867,93   193,08   0,00
2   "Электртұрмысаспаптары"
ААҚ                        1148,00   1148,00   0,00     0,00
Ақмола облысы
3   "Арман" АҚ                 4155,80   3149,00   1006,80  0,00
4   "Құрылысфарфор" АҚ         41984,24  27980,00  14004,24 0,00
5   "Целинный кен-кимия
комбинаты" АҚ"             14263,80  14263,80  0,00     0,00
6   "Жарық" АҚ                 3150,20   3150,20   0,00     0,00

64  Алтынсаринское КГП          836,00         167,00      669,00
65  АО "Жемис"                4 813,00         909,00    3 904,00
66  АООТ "Котекс"            48 319,00      10 312,00   38 007,00
67  АООТ "Костанайский
спиртоводочный завод"    18 110,00       4 093,00   14 017,00
68  АООТ "Кайнар"            11 268,00       2 679,00    8 589,00
69  АО "Металлист"            1 376,00         315,00    1 061,00
70  АК "Кустанайагрострой"      730,00         138,00      592,00
71  ТОО "ХПП "Буревестник"    9 932,00       2 208,00    7 724,00
72  АООТ "Карбон"            38 338,00       8 705,00   29 633,00
73  АООТ завод "АРНА"         1 361,00         228,00    1 133,00
Кызылординская область
74  Хоз. Магазин N№8          6 068,76       1 530,66    4 538,10
75  ТОО "Айтолкын"
(АО "Кызылорда-Рыба")     5 317,10       1 183,70    4 133,40
76  АО "ЕТ"                  12 251,80       2 728,50    9 523,30
77  ПМК-11                    2 473,40         609,00    1 864,40
Павлодарская область
78  ГАО "Павлодартрактор"   139 515,31      31 587,70  107 930,61
79  ОАО "Павлодарский
завод специнструментов
и техоснастки"            7 680,95       1 739,00    5 941,95
80  АО "Павлодарэлектронмаш"  7 015,90       1 572,78    5 443,12
81  АО "Аксупромжилстрой"       773,10         128,10      645,00
82  АООТ "Кайнар"               661,11         114,00      547,11
83  АООТ "Павлодарпромстрой" 50 098,93      11 342,61   38 756,32
84  ГАО "Экибастузкомир"  2 334 880,30     402 951,54 1 931 928,76
85  ТОО "КЖБИ-2"              1 529,03         351,06    1 177,97
86  АО "Метакон"             12 924,50       2 967,39    9 957,11
87  АООТ "Экибастуз-
энергоспецремонт"        48 547,65       8 138,37   40 409,28
88  АО "Калкаманский
завод "Дормаш"            7 401,34       1 699,00    5 702,34
Северо-Казахстанская область
89  АО "Одежда"              12 987,00       2 141,00   10 846,00
90  ОАО "Монолитстрой"        6 545,00       1 738,00    4 807,00
91  АО "Бирлистык"            1 421,00         400,00    1 021,00
Южно-Казахстанская область
92  АО "Коксарай"               218,70          51,50      167,20
93  АО "Южшахтастрой"         5 277,40       1 216,60    4 060,80
94  АО "Ачполиметалл"       241 046,40      58 086,90  182 959,50
95  АО "Шымкентшина"        198 635,20      43 400,00  155 235,20
96  ПК "Бадам"                  372,60          83,00      289,60
Итого                     4 575 181,23     913 503,04 3 661 681,19
____________________________________________________________________
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N№924
Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию
на 1 января 2003 года, имеющих задолженность по кредитам, выданным за счет средств Фонда преобразования экономики
___________________________________________________________________
N  |    Наименование    |   Сумма задолженности, тыс. тенге
п/п |предприятия-заемщика|_________________________________________
|                    |   всего   | основной |вознаграж-|прочие
|                    |           |   долг   |  дение   |
___________________________________________________________________
1  |          2         |     3     |     4    |     5    |   6
___________________________________________________________________
г. Алматы
1   АК "Легпром"             3 061,00   2 867,93     193,08   0,00
2   ОАО "Электробытприбор" » 1 148,00   1 148,00       0,00   0,00
Акмолинская область
3   АО "Арман"               4 155,80   3 149,00   1 006,80   0,00
4   АО "Стройфарфор"      » 41 984,24  27 980,00  14 004,24   0,00
5   АО "Целинный
горно-химический
комбинат"             » 14 263,80  14 263,80       0,00   0,00
6   АО "Жарык"               3 150,20   3 150,20       0,00   0,00

7   "Ақмолабалық" ЖШС          473,93    229,69    244,24   0,00
8   "Ақсаға" АҚ                389,39    270,00    119,39   0,00
9   "Керамика" АҚ              13000,00  13000,00  0,00     0,00
Ақтөбе облысы
10  "Әдемi" АҚ                 3494,60   3494,60   0,00     0,00
11  "Ақсүт" АҚ                 1091,40   1091,40   0,00     0,00
Алматы облысы
12  "Искра" АҚ                 101727,16 8060,00   93667,16 0,00
13  "Астық" МАК (Талдықорған
қ.-ғы ұн тарту зауыты)     984,46    868,00    116,46   0,00
14  "Алматы жемiсконсервi
зауыты" ААҚ                12535,37  12535,37  0,00     0,00
15  "Есiк" АӨК" АҚ             32600,00  32600,00  0,00     0,00
16  "Талдықорғанөнеркәсiп.
құрылыс" АҚ                736,80    736,80    0,00     0,00
17  "Текелi қорғасын-мырыш
комбинаты"                 568,00    568,00    0,00     0,00
18  "Ақжол" АҚ                 932,30    932,30    0,00     0,00
19  "Гигант"" кеңшары          12020,00  12020,00  0,00     0,00
20  "Шекер-Қарабұлақ" АҚ       465,90    465,90    0,00     0,00
Атырау облысы
21  "Полипропилен" ЖШС         1880,58   1702,00   178,58   0,00
22  "Индертұз" АҚ              1455,00   1455,00   0,00     0,00
Шығыс Қазақстан облысы
23  "Сары-Арқа АҚ              5755,07   4980,95   774,11   0,00
24  "Серебрянск неорганикалық
өндiрiс зауыты" ААҚ        5471,12   4333,48   1137,64  0,00
25  "Титансирекметкерамика"
РАНПО                      2507,58   1713,60   793,98   0,00
26  Белогорск КБК              300,00    300,00    0,00     0,00
27  "Керамика" зауыты          682,20    682,20    0,00     0,00
Жамбыл облысы
28  Оңтүстiк жүйеаралық
электр желiлерi            1388,94   1238,60   150,34   0,00
Батыс Қазақстан облысы
29  "Орал еткомбинаты" АҚ      784,00    784,00    0,00     0,00
Қарағанды облысы
30  "Қайрақты КБК" MК          12329,50  12329,50  0,00     0,00
31  "Родусит" АҚ               154,60    154,60    0,00     0,00
Қостанай облысы
32  "Қостанай спиртарақ
зауыты" АҮАҚ               39186,97  33419,62  5767,35  0,00
33  Лисаковск КБК              1786,31   1458,00   143,50   184,81
34  Лисаковск хим. талшық
зауыты" АҚ                 10073,87  8219,55   1854,32  0,00
35  "Қуатты" АҚ                8185,70   8185,70   0,00     0,00
36  "Карбон" АҚ                4944,00   4944,00   0,00     0,00
37  Рудный қаласындағы
"Қазотқатөзiмдi" АҚ        1500,00   1500,00   0,00     0,00
Қызылорда облысы
38  "Өнеркәсiпқұрылыс" ААҚ     754,25    454,00    298,75   1,50

7   ТОО "Акмоларыба"           473,93     229,69     244,24   0,00
8   АО "Аксага"                389,39     270,00     119,39   0,00
9   АО "Керамика"»          13 000,00  13 000,00       0,00   0,00
Актюбинская область
10  АО "Эдеми"               3 494,60   3 494,60       0,00   0,00
11  АО "Аксут"             » 1 091,40   1 091,40       0,00   0,00
Алматинская область
12  АО "Искра"             101 727,16   8 060,00  93 667,16   0,00
13  ГАК "Астык"
(мельзавод в
г. Талдыкоргане)           984,46     868,00     116,46   0,00
14  ОАО "Алматинский
плодоконсервный завод"  12 535,37  12 535,37       0,00   0,00
15  АО АПК "Иссык"          32 600,00  32 600,00       0,00   0,00
16  АО "Талдыкорган-
промстрой"                 736,80     736,80       0,00   0,00
17 «"Текелийский
свинцово-цинковый
комбинат"                » 568,00     568,00       0,00   0,00
18  АО "Акжол"               » 932,30     932,30       0,00   0,00
19  совхоз "Гигант"     »   12 020,00  12 020,00       0,00   0,00
20  АО«"Шекер-Карабулак"     » 465,90     465,90       0,00   0,00
Атырауская область
21  ТОО "Полипропилен"       1 880,58   1 702,00     178,58   0,00
22  АО "Индертуз"            1 455,00   1 455,00       0,00   0,00
Восточно-Казахстанская область
23  АО "Сары-Арка"           5 755,07   4 980,95     774,11   0,00
24  ОАО "Серебрянский
завод неорганических
производств"             5 471,12   4 333,48   1 137,64   0,00
25  РАНПО "Титанредмет-
керамика"                2 507,58   1 713,60     793,98   0,00
26  Белогорский ГОК            300,00     300,00       0,00   0,00
27  завод "Керамика"           682,20     682,20       0,00   0,00
Жамбылская область
28  "Южные межсистемные
электрические сети"      1 388,94   1 238,60     150,34   0,00
Западно-Казахстанская область
29  АО "Уральский
мясокомбинат"              784,00     784,00       0,00   0,00
Карагандинская область
30  ГП "Кайрактинский ГМК"  12 329,50  12 329,50       0,00   0,00
31  АО "Родусит"               154,60     154,60       0,00   0,00
Костанайская область
32  АООТ "Кустанайский
спиртоводочный завод"   39 186,97  33 419,62   5 767,35   0,00
33  Лисаковский ГОК          1 786,31   1 458,00     143,50 184,81
34  АО "Лисаковский
завод химического
волокна"                10 073,87   8 219,55   1 854,32   0,00
35  АО "Куатты"              8 185,70   8 185,70       0,00   0,00
36  АО "Карбон"              4 944,00   4 944,00       0,00   0,00
37  АО "Казогнеупор"
в г. Рудном              1 500,00   1 500,00       0,00   0,00
Кызылординская область
38  ОАО "Промстрой"            754,25     454,00     298,75   1,50

39  "Eт" АҚ                    56,02     46,00     10,02    0,00
40  "Т.Көмекбаев" ӨК           11,21     10,00     1,21     0,00
41  "Қуандария" ӨК             15,69     14,00     1,69     0,00
42  "Сыр Сұңқары" АҚ           3116,40   2780,00   336,40   0,00
43  "Шалқан РБ" АҚ             24571,56  21277,00  3294,56  0,00
44  "Ақарық" ЖШС               473,68    400,00    73,68    0,00
45  "Айтолқын" ЖШС
("Қыэылордабалық" АҚ)      42,53     26,00     16,53    0,00
46  "Балық" АҚ                 26,00     26,00     0,00     0,00
47  "Целлюлоза-картон
зауыты" АҚ                 2100,00   2100,00   0,00     0,00
48  "Ақбұлақ" АҚ               282,10    282,10    0,00     0,00
49  "Арал электртехникалық
зауыты" АҚ                 4228,00   4228,00   0,00     0,00
Павлодар облысы
50  Екiбастұз MAЭC-2           181865,73 113004,40 50876,58 17984,76
51  "Дружба" АҚ                45660,00  45660,00  0,00     0,00
52  "Павлодарэлектронмаш" АҚ   2636,00   2636,00   0,00     0,00
Солтүстiк Қазақстан облысы
53  "Петропавл былғарышикiзаты
зауыты" АYАҚ               3198,48   998,00    2200,48  0,00
54  "Шыны" МАҚ (Кен -
Дала кешенi)               258,00    258,00    0,00     0,00
55  "Тахтаброд элеваторы" АҚ   755,40    755,40    0,00     0,00
56  "Солтқазкен" ЖШС           3289,40   3289,40   0,00     0,00
57  "Петропавл
электроқшауландыру
материалдары зауыты" АҚ    3271,40   3271,40   0,00     0,00
Оңтүстiк Қазақстан облысы
58  "Шымкентшина" АҚ           1355,71   1264,00   9171,00  0,00
59  "Азатлык" а/ш кеншары      4,10      4,00      0,10     0,00
60  "Ынтымақ" ЖШС              9,32      8,00      1,32     0,00
61  "Жамбыл" ӨК                2,30      2,00      0,30     0,00
62  "Ақ-Қала" ӨК               209,29    171,00    17,69    20,60
63  "Дермене" ААҚ              592,86    500,00    83,06    9,80
64  "Ачполиметалл" АҚ          286,00    286,00    0,00     0,00
Жиыны                         626239,21 430582,49 177455,25 18201,48
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының 1995-1997 жылдардағы
инвестициялық бағдарламасы шеңберінде берілген
кредиттер бойынша берешегі бар 2003 жылғы
1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған заңды
тұлғалардың тізбесі
___________________________________________________________________
P/c|     Қарыз алушы     |    Берешек сомасы, мың теңге
N  |    кәсiпорынның     |_________________________________________
|       атауы         | барлығы   | негізгі | сыйақы  |басқа.
|                     |           |  борыш  |         |лар
___________________________________________________________________
1           2                   3         4        5         6
___________________________________________________________________
Ақмола облысы
1  "Акмола РЭК" АҮАҚ      1484353,74 1234334,50 237362,70 12656,54
Қостанай облысы
2  "Әділ" АҚ              139139,20  103706,34  19531,22  15901,64
Қызылорда облысы
3  "Шалқия кен басқармасы"
АҚ                     208657,11  208657,11  0,00      0,00
Павлодар облысы
4  Екібастұз МАЭС-2       1362439,31 1015388,90 111330,11 235720,30
Жиыны                     3194589,36 2562086,85 368224,03 264278,48
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
7-қосымша
Мемлекеттік кепілдік берген қарыздар бойынша

39  АО "Ет"                     56,02      46,00      10,02   0,00
40  ПК "Т.Комекбаев"            11,21      10,00       1,21   0,00
41  ПК "Куандария"              15,69      14,00       1,69   0,00
42  АО "Сыр Сункары"         3 116,40   2 780,00     336,40   0,00
43  АО "Шалкиинское РУ"     24 571,56  21 277,00   3 294,56   0,00
44  ТОО "Акарык"               473,68     400,00      73,68   0,00
45  ТОО "Айтолкын"
(АО "Кызылордарыба")        42,53      26,00      16,53   0,00
46  АО "Балык"                » 26,00      26,00       0,00   0,00
47  АО "Целлюлозо-
картонный завод"         2 100,00   2 100,00       0,00   0,00
48  АО "Ак Булак"              282,10     282,10       0,00   0,00
49  АО "Аральский
электротехнический
завод"                   4 228,00   4 228,00       0,00   0,00
Павлодарская область
50  Экибастузская ГРЭС-2   181 865,73 113 004,40  50 876,58 17984,76
51  АО "Дружба"             45 660,00  45 660,00       0,00   0,00
52  АО "Павлодар-
электронмаш"             2 636,00   2 636,00       0,00   0,00
Северо-Казахстанская область
53  АООТ "Петропавловский
кожсырьевой завод"       3 198,48     998,00   2 200,48   0,00
54  ГАО "Стекло"
(комплекс Кен - Дала)      258,00     258,00       0,00   0,00
55  АО "Тахтабродский
элеватор"                  755,40     755,40       0,00   0,00
56  ТОО "Севказруда"         3 289,40   3 289,40       0,00   0,00
57  АО "Петропавловский
завод электроизоля-
ционных материалов"      3 271,40   3 271,40       0,00   0,00
Южно-Казахстанская область
58  АО "Шымкентшина"         1 355,71   1 264,00      91,71   0,00
59  совхоз К/X "Азатлык"         4,10       4,00       0,10   0,00
60  ТОО "Ынтымак"                9,32       8,00       1,32   0,00
61  ПК "Джамбыла"              » 2,30       2,00       0,30   0,00
62  ПК "Ак-кала"             » 209,29     171,00      17,69  20,60
63  ОАО "Дермене"              592,86     500,00      83,06   9,80
64  АО "Ачполиметалл"        » 286,00     286,00       0,00   0,00
Итого                     626 239,21 430 582,49 177 455,25 18 201,48
____________________________________________________________________
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N№924
Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию
на 1 января 2003 года, имеющих задолженность по кредитам, выданным в рамках инвестиционной программы Республики Казахстан 1995-1997 годов
___________________________________________________________________
N  |    Наименование    |   Сумма задолженности, тыс. тенге
п/п |предприятия-заемщика|_________________________________________
|                    |   всего   | основной |вознаграж-|прочие
|                    |           |   долг   |  дение   |
___________________________________________________________________
1  |          2         |     3     |     4    |     5    |   6
___________________________________________________________________
Акмолинская область
1   АООТ "Акмолинская
РЭК"                 1 484 353,74
1 234 334,50
237 362,70
12 656,54
Костанайская область
2   АО "Адель"            139 139,20 103 706,34 19 531,22 15 901,64
Кызылординская область
3  АО "Шалкия кен
баскармасы"            208 657,11 208 657,11      0,00     0,00
Павлодарская область
4  Экибастузская
ГРЭС-2               1 362 439,30
1 015 388,90
111 330,11
235 720,30
Итого                   3 194 589,36
2 562 086,85
368 224,03
264 278,47
___________________________________________________________________
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N№924
Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию