Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 935 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.01. N 922 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 935 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Туберкулезбен күрес жөнiндегi республикалық үйлестiру кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 2 сәуiрдегi N 317  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 15, 151-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Туберкулезбен күрес жөнiндегi республикалық үйлестiру кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Өскембаев                  - Қазақстан Республикасының Iшкi
Қажымұрат Бейiсұлы           iстер вице-министрi
Бекбосынов                 - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Сабыржан Мәдиұлы             вице-министрi
Сұлтанғазин                - Республикалық бюджеттiң
Әнуарбек Жәлелұлы            атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп
комитетiнiң мүшесi (келiсiм бойынша)
Смағұлов                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Нұрлан Рахманбергенұлы       министрлiгi Қылмыстық-атқару
жүйесi комитетiнiң төрағасы
Исаев                      - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы          Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Әшитов                     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Батыржан Зайырқанұлы         және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Ойнаров                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы             вице-министрi
Асатова                    - Қазақстан Республикасының
Ақмарал Болатайқызы          Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмi
денсаулық сақтау секторының
меңгерушiсi
мына:
"Досқалиев                 - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы          Денсаулық сақтау министрi,
төрағаның орынбасары
Қалетаев                   - Қазақстан Республикасының
Дархан Аманұлы               Президентi Әкiмшiлiгiнiң Iшкi саясат
бөлiмi қоғамдық-саяси жұмыстар
секторының меңгерушiсi
(келiсiм бойынша)
Диқанбаева                 - Қазақстан Республикасының
Сауле Әлкейқызы              Денсаулық сақтау вице-министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Досқалиев                 - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы          Денсаулық сақтау министрi, төраға
Қалетаев                   - Қазақстан Республикасының
Дархан Аманұлы               Президентi Әкiмшiлiгiнiң Iшкi саясат
бөлiмiнiң меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Диқанбаева                 - Қазақстан Республикасының
Сәуле Әлкейқызы              Денсаулық сақтау вице-министрi,
төрағаның орынбасары";
көрсетiлген құрамнан Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Дүйсенова Taмapa Қасымқызы, Құлекеев Ирак Қасымұлы, Жұмағұлов Бақытжан Тұрсынұлы, Құлекеев Жақсыбек Абдырахметұлы, Посмаков Петр Николаевич, Сүлейменов Қайырбек Шошанұлы, Коржова Наталья Артемовна, Тоқсейiтов Рақымберген Құрманғалиұлы шығарылсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 935. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 сентября 2004 года N 922 (P040922)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N 935
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2003 года N 317 "О республиканском координационном совете по борьбе с туберкулезом" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 15, ст. 151):
ввести в состав Республиканского координационного совета по борьбе с туберкулезом, утвержденный указанным постановлением:
Ускимбаева                    - вице-министра внутренних дел
Кажимурата Беисовича            Республики Казахстан
Бекбосунова                   - вице-министра юстиции
Сабыржана Мадиевича             Республики Казахстан
Султангазина                  - члена Счетного комитета по
Ануарбека Жалеловича            контролю за исполнением
республиканского бюджета
(по согласованию)
Смагулова                     - председателя Комитета
Нурлана Рахманбергеновича       уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Исаева                        - вице-министра экономики и
Батырхана Арысбековича          бюджетного планирования
Республики Казахстан
Ашитова                       - вице-министра труда и
Батыржан Заиркановича           социальной защиты населения
Республики Казахстан
Ойнарова                      - вице-министра финансов
Азамата Рыскуловича             Республики Казахстан
Асатову                       - заведующую сектором здравоохранения
Акмарал Болатаевну              Отдела социально-культурного
развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
строки:
"Доскалиев                    - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич            Казахстан, заместитель председателя
Калетаев                      - заведующий сектором
Дархан Аман-улы                 общественно-политической работы
Отдела внутренней политики
Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Диканбаева                    - вице-министр здравоохранения
Сауле Алкеевна                  Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Доскалиев                    - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич            Республики Казахстан, председатель
Калетаев                      - заведующий отделом внутренней
Дархан Аман-улы                 политики Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Диканбаева                    - вице-министр здравоохранения
Сауле Алкеевна                  Республики Казахстан,
заместитель председателя";
вывести из указанного состава Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Дуйсенову Тамару Касымовну, Елекеева Ирака Касымовича, Жумагулова Бакытжана Турсыновича, Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича, Посмакова Петра Николаевича, Сулейменова Каирбека Шошановича, Коржову Наталью Артемовну, Токсеитова Ракимбергена Курмангалиевича.

2. "Қазақстан Республикасында СПИД-тiң алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi үйлестiру кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 7 шiлдедегi N 647  қаулысына :
ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi үйлестiру кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзілсiн:
Тоқсайытов             - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Қанат Таупекұлы          вице-министрi
Бекбосынов             - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Сабыржан Мәдиұлы         вице-министрi
Ойнаров                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы         вице-министрi
Исаев                  - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы      Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Асатова                - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ақмарал Болатайқызы      Министрi Кеңсесiнiң Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмi денсаулық сақтау
секторының меңгерушiсi
мына:
"Досқалиев             - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы      Денсаулық сақтау министрi, төрағаның
орынбасары
Белоног                - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович   Денсаулық сақтау вице-министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Досқалиев             - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы      Денсаулық сақтау министрi, төраға
Белоног                - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович   Денсаулық сақтау бiрiншi вице-
министрi, Қазақстан Республикасының
Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi,
төрағаның орынбасары";
көрсетiлген құрамнан Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Жұмағұлов Бақытжан Тұрсынұлы, Власов Николай Афанасьевич, Елекеев Ирак Қасымұлы, Коржова Наталья Артемовна, Тоқсейiтов Рақымберген Құрманғалиұлы, Посмаков Петр Николаевич шығарылсын.
3. "ЖҚТБ, туберкулез және безгекпен күрес жөнiндегi Ғаламдық Қормен жұмысты үйлестiру мәселелерi жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 20 қыркүйектегi N 1037  қаулысына :
ЖҚТБ, туберкулез және безгекпен күрес жөнiндегi Ғаламдық Қормен жұмысты үйлестiру мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Жұмабеков               - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Оңалсын Исламұлы          министрi
Құлекеев                - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Жақсыбек Әбдiрахметұлы    және ғылым министрi
Исаев                   - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы       Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Тоқсайытов              - Қазақстан Республикасының Iшкi
Қанат Таупекұлы           iстер вице-министрi;
мына:
"Досқалиев              - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы       Денсаулық сақтау министрi,
төрағаның орынбасары
Әбусейiтов              - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы            iстер вице-министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Досқалиев              - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы       Денсаулық сақтау министрi, төраға
Әбусейiтов              - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы            iстер бiрiнші вице-министрi,
төрағаның орынбасары";
көрсетiлген құрамнан Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Ким Георгий Владимирович, Беркiмбаева Шәмша Көпбайқызы, Власов Николай Афанасьевич шығарылсын.

2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1998 года N 647 "О составе Координационного совета по профилактике и борьбе со СПИДом в Республике Казахстан":
ввести в состав Координационного совета по профилактике и борьбе со СПИДом:
Туксаитова                    - вице-министра внутренних дел
Каната Таупековича              Республики Казахстан
Бекбосунова                   - вице-министра юстиции
Сабыржана Мадиевича             Республики Казахстан
Ойнарова                      - вице-министра финансов
Азамата Рыскуловича             Республики Казахстан
Исаева                        - вице-министра экономики и
Батырхана Арысбековича          бюджетного планирования
Республики Казахстан
Асатову                       - заведующую сектором здравоохранения
Акмарал Болатаевну              Отдела социально-культурного
развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
строки:
"Доскалиев                    - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич            Республики Казахстан,
заместитель председателя
Белоног                       - вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович          Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Доскалиев                    - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич            Республики Казахстан,
председатель
Белоног                       - первый вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович          Республики Казахстан,
главный государственный санитарный
врач Республики Казахстан,
заместитель председателя";
вывести из указанного состава Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Жумагулова Бакытжана Турсыновича, Власова Николая Афанасьевича, Елекеева Ирака Касымовича, Коржову Наталью Артемовну, Токсеитова Ракимбергена Курмангалиевича, Посмакова Петра Николаевича.
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 1037 "Об образовании Комиссии по вопросам координации работы с Глобальным Фондом по борьбе со СПИДом, туберкулезом и малярией":
ввести в состав Комиссии по вопросам координации работы с Глобальным Фондом по борьбе со СПИДом, туберкулезом и малярией:
Жумабекова                    - Министра юстиции Республики
Оналсына Исламовича             Казахстан
Кулекеева                     - Министра образования и науки
Жаксыбека Абдрахметовича        Республики Казахстан
Исаева                        - вице-министра экономики и
Батырхана Арысбековича          бюджетного планирования
Республики Казахстан
Туксаитова                    - вице-министра внутренних дел
Каната Таупековича              Республики Казахстан;
строки:
"Доскалиев                    - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич            Республики Казахстан,
заместитель председателя
Абусеитов                     - вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович                 Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Доскалиев                    - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич            Республики Казахстан, председатель
Абусеитов                     - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович                 Республики Казахстан,
заместитель председателя";
вывести из указанного состава Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Кима Георгия Владимировича, Беркимбаеву Шамшу Копбаевну, Власова Николая Афанасьевича.