Мазут экспортына уақытша тыйым салуды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қыркүйектегі N 945 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171 Қаулысымен.
Ел экономикасының мұқтаждары үшін мазуттың жеткiліктi қорын жасау қажеттiлiгiне байланысты және Қазақстан Pecпубликасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi Кеден кодексiнің  8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2004 жылғы 1 наурызға дейiн мазутты (ТМД СЭҚ TH коды 2710 00 710-2710 00 780) Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге тыйым салынсын.
2. Қазақстан Pecпубликасының Кедендiк бақылау агенттiгi осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi белгіленген тәртiппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетiн осы қаулының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Pecпубликасының аумағынан мазуттың әкетiлуiне тыйым салуды енгізетіндігі туралы хабардар етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О введении временного запрета на экспорт мазута
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2003 года N 945. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2003 года N 945 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В связи с необходимостью создания достаточных запасов мазута для нужд экономики страны страны и в соответствии со статьей 8  Таможенного кодекса Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Запретить до 1 марта 2004 года вывоз с территории Республики Казахстан мазута (код ТН ВЭД 2710 00 710 - 2710 00 780).
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный Комитет Евразийского экономического сообщества о введении Республикой Казахстан запрета на вывоз мазута в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан