Yрiмшi қаласындағы (Кытай Халық Республикасы) жылжымайтын мүлiктi Қазақстан Республикасының меншiгіне сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 қыркүйектегі N 967 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігінің Yрімшi қаласындағы (Қытай Халық Республикасы) Паспорттық-визалық қызметінің персоналын әкiмшілік және тұрғынжай орналастыру үшiн Қазақстан Республикасының меншігіне Yрiмшi қаласы, Куньмин көшесі, N 31 мекен-жай бойынша орналасқан ауданы 300 шаршы метр ғимараттың бiр бөлiгiн (бұдан әрi - ғимараттың бiр бөлiгi) сатып алу туралы Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлiгінiң ұсынысы қабыл алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы icтep министрлiгi 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдіктерiн орналастыру үшiн шет елдерде жылжымайтын мүлік сатып алу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен ғимараттың бiр бөлiгiн сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi ақы төленетін күнге белгілеген бағам бойынша 25000 (жиырма бес мың) АҚШ долларына баламалы сомада ақы төлеуді заңнамада белгіленген тәртіппен жүргізсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлiнген  қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды заңнамада белгiленген тәртіппен жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приобретении в собственность Республики Казахстан недвижимости в городе Урумчи (Китайская Народная Республика)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года N 967
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность Республики Казахстан части здания площадью 300 кв. м, расположенного по адресу: город Урумчи, улица Куньмин N 31 (далее - часть здания) для административного и жилого размещения персонала Паспортно-визовой службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан в городе Урумчи (Китайская Народная Республика).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке произвести оплату за приобретение части здания в сумме, эквивалентной 25000 (двадцать пять тысяч) долларам США, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Приобретение недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан".
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществлять контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан