Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 978 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 460-қосымшада :
4-тармақта "Арал қаласында 100 төсек-орындық туберкулез диспансерiн," деген сөздерден кейiн "Қызылорда облысының Қармақшы ауданындағы Жосалы кентiнде 60 төсек-орындық туберкулез ауруханасын, Қызылорда облысының Сырдария аудандағы Тереңөзек кентiнде 50 төсек-орындық туберкулез ауруханасын" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтың кестесiнде:
033 "Туберкулез ұйымдарын салуға Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген кiшi бағдарламада:
5-бағандағы "туберкулез диспансерiн" деген сөздерден кейiн ", Қармақшы ауданындағы Жосалы кентiнде 60 төсек-орындық туберкулез ауруханасын, Сырдария ауданындағы Тереңөзек кентiнде 50 төсек-орындық туберкулез ауруханасын" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта "100 төсек-орындық туберкулез диспансерiн" деген сөздерден кейiн "Қармақшы ауданындағы Жосалы кентiнде 60 төсек-орындық туберкулез ауруханасын, Сырдария ауданындағы Тереңөзек кентiнде 50 төсек-орындық туберкулез ауруханасын" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 978
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнения:
в приложении 460 к указанному постановлению:
в пункте 4 после слов "Кызылординской области," дополнить словами "туберкулезной больницы на 60 коек в поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области, туберкулезной больницы на 50 коек в поселке Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области,";
в таблице пункта 6:
в подпрограмме 033 "Целевые инвестиционные трансферты Кызылординскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций":
в графе 5 после слов "Аральского района" дополнить словами ", для строительства туберкулезной больницы на 60 коек в поселке Жосалы Кармакшинского района, для строительства туберкулезной больницы на 50 коек в поселке Теренозек Сырдарьинского района";
в пункте 7 после слов "Аральского района," дополнить словами "туберкулезной больницы на 60 коек в поселке Жосалы Кармакшинского района, туберкулезной больницы на 50 коек в поселке Теренозек Сырдарьинского района,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан