Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы N 289 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 982 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 778 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Халық денсаулығы" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөнiндегі 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 289  қаулысына  мынадай толықтыру енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Халық денсаулығы" мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегі 2003-2005 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
11 "Денсаулық сақтау жүйесiн қаржыландыру" деген бөлiмнiң "Орындау (icкe асыру) үшін жауаптылар" деген бағанының реттiк нөмiрi 11.1-жолындағы, "ДМ" деген сөзден кейiн "ЭБЖМ" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 982. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 778
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 289 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Здоровье народа" на 2003-2005 годы" следующее дополнение:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Здоровье народа" на 2003-2005 годы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 11.1., графы "Ответственные за исполнение (реализацию)" раздела 11 "Финансирование системы здравоохранения" после слова "МЗ" дополнить словом "МЭБП".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан