Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 ақпандағы N 220 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 986 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңын және "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазагромаркетинг" ашық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 ақпандағы N 220 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 9, 109-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың 1) тармақшасындағы "170000000 (бiр жүз жетпiс миллион)" деген сөздер "460000000 (төрт жүз алпыс миллион)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 986
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" и постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 220 "О создании открытого акционерного общества "Казагромаркетинг" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 109) следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 2 слова "170000000 (сто семьдесят миллионов)" заменить словами "460000000 (четыреста шестьдесят миллионов)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан