Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 наурыздағы N 296 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 992 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында кедейлiктi азайту жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 наурыздағы N 296 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 14, 143-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақта:
"5" деген сан "15" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"10" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында кедейлiктi азайту жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламада:
7-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1.1.1-жолдың "Iске асыру (орындау) мерзiмi" деген бағанындағы "ІІІ тоқсан 2003 ж." деген сөздер "IV тоқсан 2004 ж." деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2.2.1-жолдың "Орындауға жауаптылар" деген бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"EХҚМ, ЭБЖМ, ИСМ, ЭМРМ, АШМ, ККМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2003 года N 296
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года N 992
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2003 года N 296 "Об утверждении Программы по снижению бедности в Республике Казахстан на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 14, ст. 143) следующие изменения:
в пункте 2:
цифру "5" заменить цифрами "15";
в пункте 3:
цифры "10" заменить цифрами "25";
в Программе по снижению бедности в Республике Казахстан на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 7:
в графе "Срок реализации (исполнения)" строки, порядковый номер 1.1.1., слова "III квартал 2003 г." заменить словами "IV квартал 2004 г.";
графу "Ответственные за исполнение" строки, порядковый номер 2.2.1., изложить в следующей редакции:
"МТСЗН, МЭБП, МИТ, МЭМР, МСХ, МТК, акимы областей, г.г. Астаны и Алматы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан