Мемлекеттiк субсидиялау мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қыркүйектегі N 1000 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.21. N 307 қаулысымен.
Субсидиялар беру туралы мәселеге кешендi көзқарасты әзiрлеу, шаруашылық қызметтiң қандай да бiр саласында субсидиялау арқылы мемлекет қатысуының қажеттiлiгi өлшемдерiн айқындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мемлекеттiк субсидиялау мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия мынадай құрамда құрылсын:
Келiмбетов             - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы          және бюджеттiк жоспарлау министрi, төраға
Әйтекенов              - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы        және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Ермекова               - Қазақстан Республикасының Экономика
Несiпбала Әбсағитқызы    және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Салалық органдар шығыстарын жоспарлау
департаментi директорының орынбасары,
хатшы
Нығматулин             - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Нұрлан Зайроллаұлы       коммуникациялар вице-министрi
Мамин                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Ұзақбайұлы         және сауда бiрiншi вице-министрi
Ойнаров                - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Азамат Рысқұлұлы         министрi
Айманбетова            - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Гүлбану Зарлыққызы       Төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Мусина                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы          шаруашылығы вице-министрi
Оразбаев               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бiрлiк Есiркепұлы        және минералдық ресурстар вице-министрi
Әбдiқалықова           - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы        халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
2. Комиссия заңнамада белгiленген тәртiппен субсидиялар беру туралы мәселеге кешендi көзқарас жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлесiн және тоқсан сайын Қазақстан Республикасының Үкiметiн iстелген жұмыс туралы хабардар етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi комиссияның жұмыс органы болып белгiленсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании Межведомственной комиссии по вопросам государственного субсидирования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1000. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21 апреля 2006 года N 307
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1000 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 апреля 2006 года N  307 .
В целях выработки комплексного подхода к вопросу о предоставлении субсидий, определения критериев необходимости участия государства через субсидирование в той или иной сфере хозяйственной деятельности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Межведомственную комиссию по вопросам государственного субсидирования в следующем составе:
Келимбетов                 - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович             планирования Республики Казахстан,
председатель
Айтекенов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Кайрат Медыбаевич            планирования Республики Казахстан,
заместитель председателя
Ермекова                   - заместитель директора Департамента
Несипбала Абсагитовна        планирования расходов отраслевых
органов Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь
Нигматулин                 - вице-министр транспорта и коммуникаций
Нурлан Зайруллаевич          Республики Казахстан
Мамин                      - первый вице-министр индустрии и
Аскар Узакпаевич             торговли Республики Казахстан
Ойнаров                    - вице-министр финансов Республики
Азамат Рыскулович            Казахстан
Айманбетова                - заместитель Председателя Национального
Гульбану Зарлыковна          Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Мусина                     - вице-министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна              Республики Казахстан
Оразбаев                   - вице-министр энергетики и минеральных
Бырлык Есиркепович           ресурсов Республики Казахстан
Абдыкаликова               - вице-министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна           населения Республики Казахстан
2. Комиссии в установленном законодательством порядке выработать предложения по комплексному подходу к вопросу о предоставлении субсидий и ежеквартально информировать Правительство Республики Казахстан о проделанной работе.
3. Определить рабочим органом комиссии Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан