Қазақстан Республикасының Президентi Іс басқармасының "Қараөткел" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының "Есiл" қонақ үйi ғимаратын республикалық меншiктен Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қыркүйектегі N 1001 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Астана қаласы әкiмiнiң Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының "Қараөткел" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының теңгерiмiндегi Астана қаласы, Бейбiтшiлiк көшесi 8, мекен-жайында орналасқан "Есiл" қонақ үйi ғимаратын республикалық меншiктен Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысы қабыл алынсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Астана қаласының әкiмдiгiмен бiрлесiп заңнамада белгіленген тәртiппен "Есiл" қонақ үйi ғимаратын қабылдау-беру бойынша қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче здания гостиницы "Ишим" Республиканского государственного предприятия "Караоткел" Управления делами Президента Республики Казахстан из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1001
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче из республиканской собственности с баланса Республиканского государственного предприятия "Караоткел" Управления делами Президента Республики Казахстан здания гостиницы "Ишим", расположенного по адресу: город Астана, улица Бейбитшилик, 8, в коммунальную собственность города Астаны.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче здания гостиницы "Ишим".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан