Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 313 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қыркүйектегі N 1007 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ мемлекет кепiлдiк берген қарыздардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ мемлекет кепiлдiк берген қарыздардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Досаев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерболат Асқарбекұлы министрi, төраға
Өзбеков - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Ғани Нұрмаханбетұлы министрi, төрағаның орынбасары
Мамин - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Ұзақбайұлы және сауда бiрiншi вице-министрi
Кәрбозов - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Бекбосынов - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Сабыржан Мәдиұлы министрi
Өскiмбаев - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Қожамұрат Бейiсұлы вице-министрi
Жарқынбаева - "Қазақстан Эксимбанкi" ашық акционерлiк
Айгүл Сабырқызы қоғамының Кpeдит беру департаментi
агенттiк қаржыландыру басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)
Нағманов - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Қажымұрат Ыбырайұлы коммуникациялар министрi
Коржова - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Мусина - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы шаруашылығы вице-министрi
Сәдуов - Қазақстан Республикасы Қаржы
Марат Темiрболатұлы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен
жұмыс жөнiндегi комитетi төрағасының
орынбасары;
"Ыбырайымов Рүстембек Қуатәлiұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк борыш және кредит беру департаментi директорының орынбасары, хатшы" деген жолда "департаментi директорының орынбасары" деген сөздер "департаментiнiң директоры" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бәжеев Амантай Бәжейұлы - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы Департамент бастығының орынбасары (келiсiм бойынша)" деген жолда "Департамент" деген сөз "Мемлекеттiк органдардың қызметiнде заңдылықты қадағалау департаментi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген құрамнан: Дунаев Арман Ғалиасқарұлы, Павлов Александр Сергеевич, Нұриманов Мақсұт Әнуәрбекұлы, Уәйiсов Мерей Құрманұлы, Аймақов Бауыржан Жаңабекұлы, Смағұлов Болат Советұлы, Иванов Леонид Александрович, Аманбаев Мұрат Ермұханұлы, Есенғалиев Бақытжан Iзтiлеуұлы, Айтжанов Дулат Нулыұлы, Раев Мұрат Құмарұлы шығарылсын.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1007. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов" следующие изменения и дополнение:
ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденный указанным постановлением:
Досаева Ерболата Аскарбековича - Министра финансов Республики
Казахстан, председателем
Узбекова Гани Нурмаханбетовича - вице-министра финансов
Республики Казахстан,
заместителем председателя
Мамина Аскара Узакпаевича - первого вице-министра
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Карбузова - заместителя Председателя
Козы-Корпеша Жапархановича Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Бекбосунова Сабыржана Мадиевича - вице-министра юстиции
Республики Казахстан
Ускимбаева - вице-министра внутренних
Кожамурата Беисовича дел Республики Казахстан
Жаркынбаеву Айгуль Сабыровну - начальника управления
агентского финансирования
Департамента кредитования
открытого акционерного
общества "Эксимбанк Казахстан"
(по согласованию)
Нагманова Кажымурата Ибраевича - Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Коржову Наталью Артемовну - вице-министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Мусину Лилию Сакеновну - вице-министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
Садуова Марата Темирбулатовича - заместителя председателя
Комитета по работе с
несостоятельными должниками
Министерства финансов
Республики Казахстан;
в строке "Ибраимов Рустембек Куаталинович - заместитель директора Департамента государственного долга и кредитования Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь" слова "заместитель директора" заменить словом "директор";
строку "Бажеев Амантай Бажеевич - заместитель начальника Департамента Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (по согласованию)" после слова "Департамента" дополнить словами "по надзору за законностью в деятельности государственных органов";
вывести из указанного состава: Дунаева Армана Галиаскаровича, Павлова Александра Сергеевича, Нуриманова Максута Ануарбековича, Ваисова Мерей Курмановича, Аймакова Бауыржана Жанабековича, Смагулова Болата Советовича, Иванова Леонида Александровича, Аманбаева Мурата Ермухановича, Исенгалиева Бахытжана Изтлеуовича, Айтжанова Дулата Нулиевича, Раева Мурата Кумаровича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан