"Байқоңыр" ғарыш айлағынан "Протон-М" зымыран тасығышымен ғарыштық аппараттарды ұшырулардың 2003 жылға арналған жоспарын келісу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 қазандағы N 1029 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған "Байқоңыр" ғарыш айлағынан "Протон-М" зымыран тасығышымен ғарыштық аппараттарды ұшырулардың 2003 жылға арналған жоспары мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы қаулының қабылданғандығы туралы Ресей тарапын хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 6 қазандағы
N 1029 қаулысымен
мақұлданған
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан "Протон-М" зымыран тасығышымен
ғарыштық аппараттарды ұшырулардың 2003 жылға арналған
Жоспары
___________________________________________________________________
Р/с| Ғарыштық аппараттың | Зымыран |           Ұшырулар саны
N  | атауы және мақсаты  | тасығыш |_______________________________
|                     |         |Бар.|  І   |  ІІ  | ІІІ  | ІV
|                     |         |лығы|тоқсан|тоқсан|тоқсан|тоқсан
___________________________________________________________________
1  "ИНТЕЛСАТ-10" -        Протон-М   1                          1
телекоммуникация
2  "ДАБЛ Ю 3А" -          Протон-М   1                          1
телекоммуникация
3  "АМС-12" (ЖЕ-1И) -     Протон-М   1                          1
телекоммуникация
Жиыны:     3                          3
___________________________________________________________________

О согласовании плана запусков космических аппаратов ракетами-носителями "Протон-M" с космодрома "Байконур" на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2003 года N 1029
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемый план запусков космических аппаратов ракетами-носителями "Протон-M" с космодрома "Байконур" на 2003 год.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить российскую сторону о принятии настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 2003 года N 1029
План
запусков космических аппаратов ракетами-носителями
"Протон-М" с космодрома "Байконур" на 2003 год
-------------------------------------------------------------------
N  !Наименование и назначение!Ракета- !  Количество запусков
п/п!  космического аппарата  !носитель!----------------------------
!                         !        !Все-!  I  ! II  ! III ! IV
!                         !        !го  !квар-!квар-!квар-!квар-
!                         !        !    !тал  !тал  !тал  !тал
-------------------------------------------------------------------
1   "ИНТЕЛСAT-10" - телекомму-
никация                   Протон-М   1                     1
2   "ДАБЛ Ю ЗА" - телекомму-
никация                   Протон-М   1                     1
3   "АМС-12" (ЖЕ-1И") -
телекоммуникация          Протон-М   1                     1
-------------------------------------------------------------------
Итого      3                     3
-------------------------------------------------------------------