Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 тамыздағы N 796 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 қазандағы N 1068 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Техникалық-экономикалық негiздемелердi әзiрлеу мен олардың сараптамаларын жүргiзудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 тамыздағы N 796 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
Көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 035 "Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және оның сараптамасы республикалық бюджеттiк бағдарламасының қаражаты есебiнен техникалық-экономикалық негiздемелердi әзiрлеу мен олардың сараптамаларын жүргiзудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың" тiзбесi:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 9-1 және 9-2-жолдармен толықтырылсын:
"9-1  Ауылдық денсаулық сақтау саласында ұтқыр және
телемедицинаны дамыту                           28,00
9-2  Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау
бiрыңғай ақпараттық жүйесiн құру                12,00";
мынадай мазмұндағы бөлiммен және реттiк нөмiрi       23-жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
23 Щучинск қаласындағы республикалық шаңғы спорт базасы  7,43".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2003 года N 1068
Правительства Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 796 "Об утверждении Перечня республиканских инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований" следующие дополнения:
Перечень республиканских инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований за счет средств республиканской бюджетной программы 035 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов", утвержденный указанным постановлением:
раздел "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 9-1 и 9-2, следующего содержания:
"9-1   Развитие мобильной и телемедицины в
сельском здравоохранении                      28,00
9-2   Создание Единой информационной системы
здравоохранения Республики Казахстан          12,00 ";
дополнить разделом и строкой, порядковый номер 23, следующего
содержания:
"      Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
23     Республиканская база лыжного спорта
в г. Щучинске                                7,43 ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан