Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 шілдедегі N 983 қаулысына толықтырулар мен өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 қазандағы N 1081 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1132 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 шiлдедегi N 983  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 27, 340-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi туралы ережеде:
10-тармақ мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) мүгедектердi әлеуметтiк қорғау саласында мемлекеттiк саясатты iске асыру.";
11-тармақта:
10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) Министрлiктiң аумақтық органдарының қызметiн үйлестiру, медициналық-әлеуметтiк сараптама жүргiзуге және мүгедектердi оңалтуға ұйымдық-әдiстемелiк басшылық жасау және бақылау, республикадағы мүгедектiктi ақпараттық-статистикалық талдау;";
мынадай мазмұндағы 10-1), 10-2), 10-3), 10-4) тармақшалармен толықтырылсын:
"10-1) мүгедектердi әлеуметтiк қорғау саласында, оның iшiнде медициналық-әлеуметтiк сараптама саласында нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлеу;
10-2) мүгедектердi әлеуметтік қорғау саласында кешендi бағдарламалар әзiрлеу;
10-3) барлық санаттағы мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету протездiк-ортопедиялық көмек көрсету, есту протездерiмен және тифлотехникамен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету мәселелерi жөнiнде нормативтiк құқықтық кесiмдер, әдiстемелiк ұсынымдар әзiрлеу;
10-4) облыстық (республикалық маңызы бар қалалардың, астананың) еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармаларының (департаменттерінің) және жергілікті атқарушы органдардың қызметін үйлестіру және әдістемелік басшылық жасау;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2001 года N 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1081. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1132 (P041132).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.10.2004 № 1132.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2001 года N 983 "Вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 27, ст. 340) следующие дополнения и изменение:
в Положении о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 10 дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) реализация государственной политики в сфере социальной защиты инвалидов.";
в пункте 11:
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) координация деятельности территориальных органов Министерства, организационно-методическое руководство и контроль за проведением медико-социальной экспертизы и реабилитацией инвалидов, информационно-статистический анализ инвалидности в республике;";
дополнить подпунктами 10-1), 10-2), 10-3), 10-4) следующего содержания:
"10-1) разработка проектов нормативных правовых актов в области социальной защиты инвалидов, в том числе в области медико-социальной экспертизы;
10-2) разработка комплексных программ в области социальной защиты инвалидов;
10-3) разработка нормативных правовых актов, методических рекомендаций по вопросам социального обслуживания, оказания протезно-ортопедической помощи, слухопротезирования и обеспечения тифлотехникой, специальными средствами передвижения инвалидов всех категорий;
10-4) координация деятельности и методическое руководство областных (городов республиканского значения, столицы) управлений (департаментов) труда, занятости и социальной защиты населения и местных исполнительных органов;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан