Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 1 наурыздағы N 311 және 2002 жылғы 11 ақпандағы N 203 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 қазандағы N 1083 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 23 тамыздағы № 476 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2016 № 476 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасында орнатылатын ескерткiштер мен монументтер жөнiндегi мемлекеттiк комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 1 наурыздағы N 311 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 9, 97-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында орнатылатын ескерткiштер мен монументтер жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов            - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Иманғали Нұрғалиұлы        хатшысы, төраға (келiсiм бойынша);
Қасейiнов                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дүйсен Қорабайұлы          министрi, төрағаның орынбасары;
мына:
"Нысанбаев               - Қазақстан Республикасының Ғылым
Әбдiмәлiк Нысанбайұлы      академиясы Философия институтының
директоры, "Қазақ энциклопедиясының"
бас редакторы;
Аманшаев                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ермек Әмiрханұлы           ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi Мәдениет комитетінің
төрағасы, хатшы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Нысанбаев               - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Әбдiмәлiк Нысанбайұлы      ғылым  министрлiгi Философия және
саясаттану институтының директоры,
Қазақстан Республикасы академиясының
корреспондент-мүшесi;
Аманшаев                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ермек Әмiрханұлы           вице-министрi, хатшы";
көрсетiлген құрамнан Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы, Тiлеухан Бекболат Қанайұлы шығарылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года № 311 и 11 февраля 2002 года № 203
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2003 года № 1083. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2016 года № 476
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.08.2016 № 476.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года N 311 "Об образовании Государственной комиссии по памятникам и монументам, сооружаемым в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 9, ст. 97):
ввести в состав Государственной комиссии по памятникам и монументам, сооружаемым в Республике Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Тасмагамбетова        - Государственного секретаря Республики
Имангали Нургалиевича   Казахстан, председателем (по согласованию);
Касеинова             - Министра культуры Республики Казахстан,
Дюсена Курабаевича      заместителем председателя;
строки:
"Нысанбаев            - директор института философии Академии наук
Абдималык Нысанбаевич   Республики Казахстан, главный редактор
"Казах энциклопедиясы";
Аманшаев              - председатель Комитета культуры Министерства
Ермек Амирханович       культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан, секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Нысанбаев            - директор Института философии и политологии
Абдималык Нысанбаевич   Министерства образования и науки Республики
Казахстан, член-корреспондент Академии наук
Республики Казахстан;
Аманшаев              - вице-министр культуры Республики Казахстан,
Ермек Амирханович       секретарь";
вывести из указанного состава Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы, Тлеухана Бекболата Канайулы;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан