Маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 қарашадағы N 1090 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" ашық акционерлік қоғамы "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамы (бұдан әрі - "ҚазМұнайГаз" ҰК" ЖАҚ) және олармен аффилиирленген "Өзенмұнайгаз" және "Ембімұнайгаз" ашық акционерлік қоғамдарының заңды тұлғалары оларды сатып алуға 2004 жылы 3 250 000 000 (үш миллиард екі жүз елу миллион) теңге сомасында көздеген қаражат шегінде сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды - МБУ-125 ұтқыр бұрғылау қондырғысының бес бірлігін және оның түрлерін жеткізуші болып айқындалсын. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.03.25. N 367 қаулысымен .
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі "ҚазМұнайГаз" ҰК" ЖАҚ"-тың осы қаулыдан туындайтын шараларды заңнамада белгіленген тәртіппен қабылдауын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках товаров, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2003 года N 1090
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить открытое акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения" поставщиком товаров - пяти единиц мобильной буровой установки МБУ-125 и ее модификаций, закупка которых имеет важное стратегическое значение, в пределах средств, предусмотренных на их закупку закрытым акционерным обществом "Национальная компания "КазМунайГаз" (далее - ЗАО "НК "КазМунайГаз") и аффилиированных с ним юридических лиц, открытых акционерных обществ "Узеньмунайгаз" и "Эмбамунайгаз" в 2004 году в сумме 3 250 000 000 (три миллиарда двести пятьдесят миллионов) тенге. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 марта 2004 г. N 367 .
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан обеспечить принятие ЗАО "НК "КазМунайГаз" в установленном законодательством порядке мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан