"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне қамау түрiндегi жазалау, сондай-ақ өмiр бойы бас бостандығынан айыруды қолданысқа енгiзу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 1094 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне қамау түрiндегi жазалау, сондай-ақ өмiр бойы бас бостандығынан айыруды қолданысқа енгізу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне қамау түрiндегi жазалау, сондай-ақ өмiр бойы бас бостандығынан айыруды қолданысқа енгiзу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының мынадай заң актілерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексiн күшiне енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 15-16, 212-құжат; 2000 ж., N 6, 141-құжат, 2002 ж., N 18, 158-құжат):
4-бапта:
"жазалар" деген сөз "жаза" деген сөзбен ауыстырылсын;
", сондай-ақ өмiр бойы бас бостандығынан айыру" деген сөздер алынып тасталсын;
"жазалаудың осы түрлерiн" деген сөздер "жазалаудың осы түрiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"бiрақ" деген сөзден кейiн "2003" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"2003 жылғы 1 қаңтардан бастап" деген сөздерден кейiн ", өмiр бойы бас бостандығынан айыру туралы ережелерi 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап" деген сөздермен толықтырылсын.
2. "Қазақстан Республикасының қылмыстық-атқару кодексiн күшiне енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Заңына : (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 24, 338-құжат, 2000 ж., N 6, 141-құжат):
4-бапта:
"бостандығын шектеу және" деген сөздер алынып тасталсын;
"жазалар" деген сөз "жаза" деген сөзбен ауыстырылсын;
"жазалаудың бұл түрлерiн" деген сөздер "жазалаудың бұл түрiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2003" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
", бас бостандығын шектеу түрiндегi жаза туралы - 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап, өмiр бойы бас бостандығынан айыру туралы - 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам наказания в виде ареста, а также введения в действие пожизненного лишения свободы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 1094
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам наказания в виде ареста, а также введения в действие пожизненного лишения свободы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам наказания в виде ареста, а также
введения в действие пожизненного лишения свободы
Внести изменения и дополнения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О введении в действие Уголовного кодекса Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 15-16, ст. 212; 2000 г., N 6, ст. 141; 2002 г., N 18, ст. 158):
в статье 4:
слово "наказаниях" заменить словом "наказании";
слова ", а также пожизненного лишения свободы" исключить;
слова "этих видов наказаний" заменить словами "этого вида наказания";
после слов "не позднее" цифры "2003" заменить цифрами "2008";
дополнить словами ", о пожизненном лишении свободы вводятся в действие с 1 января 2004 года".
2. В Закон Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О введении в действие Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 24, ст. 338; 2000 г., N 6, ст. 141):
в статье 4:
слово "наказаниях" заменить словом "наказании";
слова "ограничения свободы и" исключить;
слова "этих видов наказаний" заменить словами "этого вида наказания";
цифры "2003" заменить цифрами "2008";
дополнить словами ", о наказании в виде ограничения свободы - с 1 января 2003 года, о пожизненном лишении свободы вводятся в действие с 1 января 2004 года".
Президент
Республики Казахстан