Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасындағы темiр жол өткiзу пункттерiнде бiрыңғай бақылау-өткiзу пункттерiн жайластыру және дамыту бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 қарашадағы N 1118 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасындағы темiр жол өткiзу пункттерiнде бiрыңғай бақылау-өткiзу пункттерiн жайластыру және дамыту жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасындағы темiр жол өткiзу пункттерiнде бiрыңғай бақылау-өткiзу пункттерiн жайластыру және дамыту бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық комиссия (бұдан әрi - Комиссия) мынадай құрамда құрылсын:
Мыңбаев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Сауат Мұхаметбайұлы      орынбасары, төраға;
Ержанов                - Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау
Аманияз Қасымұлы         агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары;
Малғаждаров            - Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау
Алтай Байкенұлы          агенттiгi Кедендiк бақылауды ұйымдастыру
департаментiнiң бастығы, комиссияның
хатшысы;
Әбдiрахманов           - Қазақстан Республикасының Қаржы
Марат Мәулетжанұлы       министрлiгiнiң Салық комитетi төрағасының
орынбасары;
Байдәулетов            - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Нұржан Тәлiпұлы          коммуникациялар вице-министрi;
Байсеркин              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Бауыржан Сәтжанұлы       министрлiгiнiң Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетi төрағасының орынбасары;
Ермекова               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несiпбала Әбсағитқызы    бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Салалық
органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментi директорының орынбасары;
Көкiрекбаев            - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы"
Кәрiм Насбекұлы          жабық акционерлiк қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша);
Лесов                  - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы"
Талғат Тұяқұлы           жабық акционерлiк қоғамының Тасымалдау
департаментi жүк тасымалдау және
коммерциялық жұмыс басқармасының бастығы
(келiсiм бойынша);
Мыңжанов               - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Марат Тұрсынайұлы        министрлiгi Ветеринария департаментiнiң
директоры;
Пiстаев                - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Марат Құрманәлiұлы       министрлiгi Көшi-қон полициясы
департаментiнiң бастығы;
Солоненко              - Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi
Вячеслав Владимирович    Бас штабының Темiр жолдағы әскери
қатынастар орталық басқармасының бастығы;
Тулубаев               - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Сергей Анатольевич       қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметiнiң
Шекаралық бақылау бас басқармасы
бастығының орынбасары (келiсiм бойынша);
Орынбасаров            - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы"
Бауыржан Пазылбекұлы     жабық акционерлiк қоғамы Тасымалдау
департаментiнiң бас инженерi (келiсiм
бойынша);
Хасенов                - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Сақташ Сатыбалдыұлы      министрлiгi Өсiмдiктердi қорғау және
карантинi департаментiнiң директоры.

Об образовании Межведомственной комиссии по выработке предложений по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в железнодорожных пунктах пропуска на Государственной границе Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 8 ноября 2003 года N 1118. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434)
В целях выработки предложений по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в железнодорожных пунктах пропуска на Государственной границе Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Межведомственную комиссию по выработке предложений по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в железнодорожных пунктах пропуска на Государственной границе Республики Казахстан (далее - Комиссия) в следующем составе:
Мынбаев                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Сауат Мухаметбаевич        Казахстан, председатель;
Ержанов                  - первый заместитель Председателя Агентства
Аманияз Касымович          таможенного контроля Республики
Казахстан, заместитель председателя;
Малгаждаров              - начальник Департамента организации
Алтай Байкенович           таможенного контроля Агентства
таможенного контроля Республики
Казахстан, секретарь комиссии;
Абдрахманов              - заместитель председателя Налогового
Марат Маулетжанович        комитета Министерства финансов
Республики Казахстан;
Байдаулетов              - вице-министр транспорта и коммуникаций
Нуржан Талипович           Республики Казахстан;
Байсеркин                - заместитель председателя Комитета
Бауржан Сатжанович         государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан;
Ермекова                 - заместитель директора Департамента
Несипбала Абсагитовна      планирования расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан;
Кокрекбаев               - вице-президент закрытого акционерного
Карим Насбекович           общества "Национальная компания
"Казакстан темiр жолы" (по согласованию);
Лесов                    - начальник управления грузовой и
Талгат Туякович            коммерческой работы Департамента
перевозок закрытого акционерного
общества "Национальная компания
"Казакстан темiр жолы" (по согласованию);
Мынжанов                 - директор Департамента ветеринарии
Марат Турсынаевич          Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан;
Пистаев                  - начальник Департамента миграционной
Марат Курманалиевич        полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан;
Солоненко                - начальник Центрального управления
Вячеслав Владимирович      военных сообщений на железных дорогах
Генерального штаба Вооруженных Сил
Республики Казахстан;
Тулубаев                 - заместитель начальника Главного
Сергей Анатольевич         управления пограничного контроля
Пограничной службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию);
Урынбасаров              - главный инженер Департамента перевозок
Бауржан Пазылбекович       закрытого акционерного общества
"Национальная компания "Казакстан темiр
жолы" (по согласованию);
Хасенов                  - директор Департамента защиты и карантина
Сакташ Сатыбалдович        растений Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан.

2. Комиссия барлық бақылау қызметтерiн орналастыруды, жұмыс жүргiзу кезегiн және республикалық бюджеттен қаржыландыру көлемiн ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасындағы темiр жол өткiзу пункттерiнде бiрыңғай бақылау-өткiзу пункттерiн жайластыру және дамыту жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi Комиссияның жұмыс органы болып белгіленсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Комиссии внести в Правительство Республики Казахстан предложения по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в железнодорожных пунктах пропуска на Государственной границе Республики Казахстан с учетом размещения всех служб контроля, очередности проведения работ и объемов финансирования из республиканского бюджета.
3. Определить рабочим органом Комиссии Агентство таможенного контроля Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан