Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 қарашадағы N 1128 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкi" жабық акционерлiк қоғамы акционерлерiнiң жалпы жиналысындағы және кеңесiндегi Қазақстан Республикасының уәкiлеттi өкiлi туралы" 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 406 өкiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 11 қарашадағы
N 1128 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Орталық Азия ынтымақтасу және даму банкi Кеңесiне уәкiлдi өкiл және оның орынбасарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 132 қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 132 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 16 тамыздағы N 1021 қаулысы ;
3. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 132 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1862 қаулысы .

О признании утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2003 года N 1128
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 406 "Об уполномоченном представителе Республики Казахстан на общем собрании акционеров и в Совете закрытого акционерного общества "Центральноазиатский банк сотрудничества и развития" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики"Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2003 года N 1128
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 года N 132 "О назначении уполномоченного представителя и его заместителя в Совет Центральноазиатского банка сотрудничества и развития".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1996 года N 1021 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 года N 132".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 года N 1862 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 года N 132".