GZ-75 тапаншаларының импортына рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қарашадағы N 1133 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының
1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Victory LTD" жауапкершiлiгi шектеулі серiктестiгiне (бұдан әрi - "Viсtоry LTD" ЖШС) "Victory LTD" ЖШС мен "Banzai ltd" фирмасы (Чехия Республикасы) арасында жасалған 2003 жылғы
20 наурыздағы N V02/2003 келiсiм-шартқа сәйкес 100 дана мөлшерде GZ-75 (СЭҚ ТН коды 930100000) тапаншаларының импортына рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі заңнамада белгiленген тәртiппен "Viсtоrу LTD" ЖШС-ға осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген GZ-75 тапаншаларының импортына лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi Қазақстан Республикасының кеден заңнамасында белгiленген тәртiппен жоғарыда көрсетiлген өнiмдi бақылау мен кедендiк ресiмдеудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выдаче разрешения на импорт пистолетов GZ-75
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года N 1133
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью "Victory LTD" (далее - ТОО "Victory LTD") импорт пистолетов GZ-75 (код ТН ВЭД 930100000) в количестве 100 штук согласно контракту от 20 марта 2003 года N V02/2003, заключенному между ТОО "Victory LTD" и фирмой "Banzai ltd" (Чешская Республика).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выдать ТОО "Victory LTD" лицензию на импорт пистолетов GZ-75, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить контроль и таможенное оформление вышеуказанной продукции в порядке, установленном таможенным законодательством Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан