Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi мен Салық комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1142 қаулысы
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуына жедел қызмет көрсету, сондай-ақ салықтық әкiмшiлiк жүргiзудi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облыстық қазынашылық басқармасының Сәтпаев қалалық бөлiмi" (бұдан әрi - қалалық бөлiм), "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Сәтпаев қаласы бойынша Салық комитетi" (бұдан әрi - Комитет) мемлекеттiк мекемелерi құрылсын.
2. Қалалық бөлiмдi және Комитеттi қаржыландыру тиiстi жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi мен Салық комитетiнiң аумақтық органдары қызметкерлерiнiң штат саны лимиттерiнiң шегiнде қалалық бөлiм мен Комитеттiң штат санының лимиттерiн анықтау жөнiндегi;
2) қалалық бөлiм және Комитет туралы ережелердi бекiту және олардың әдiлет органдарында тiркелуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шараларды, сондай-ақ осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О создании государственных учреждений Комитета казначейства и Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1142
В целях оперативного обслуживания исполнения республиканского и местных бюджетов, а также совершенствования налогового администрирования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения "Сатпаевский городской отдел Карагандинского областного управления казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (далее - городской отдел), "Налоговый комитет по городу Сатпаеву Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (далее - Комитет).
2. Установить, что финансирование городского отдела и Комитета осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерству финансов Республики Казахстан в республиканском бюджете на соответствующий год.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры:
1) по определению лимитов штатной численности городского отдела и Комитета в пределах лимитов штатной численности работников территориальных органов Комитета казначейства и Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности";
2) по утверждению положений о городском отделе и Комитете и обеспечению их регистрации в органах юстиции, а также иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан