"Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1143 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.20. N 885 қаулысымен.
"Қазақстанның Даму Банкi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 сәуiрдегi  Заңының 24-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк қоғамы акционерлерiнiң жалпы жиналысына оның директорлар кеңесiнiң құрамына Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi Қайрат Медiбайұлы Әйтекеновтiң кандидатурасын сайлау белгiленсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1143. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20 сентября 2006 года N 885
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1143 утратило силу постановлением Правительства РК от 20 сентября 2006 года N  885 .
В соответствии со статьей 24  Закона  Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года "О Банке Развития Казахстана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить кандидатуру Айтекенова Кайрата Медыбаевича - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан к избранию общим собранием акционеров акционерного общества "Банк Развития Казахстана" в состав его совета директоров.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан