Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің "Өскемен" кедені мемлекеттік мекемесін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 қарашадағы N 1157 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуірдегі Кеден кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің "Өскемен" кедені таратылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің "Семей" кедені", "Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің "Қордай" кедені", "Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің "Бейнеу" кедені", "Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің "Өскемен" кедені" мемлекеттік мекемелерін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 маусымдағы N 688 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 19, 207-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі бір айлық мерзімде осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ликвидации государственного учреждения таможня "Оскемен" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2003 года N 1157
В соответствии с Таможенным кодексом республики Казахстан от 5 апреля 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать Таможню "Оскемен" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 688 "О создании государственных учреждений "Таможня "Семей" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Таможня "Кордай" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Таможня "Бейнеу" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Таможня "Оскемен" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 19, ст. 207), следующее изменение:
подпункт 4) пункта 2 исключить.
3. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан в месячный срок принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан