Ұлттық геостационарлық байланыс және хабар тарату спутнигiн жасау және ұшыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 қарашадағы N 1170 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1170 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.08 № 1170 Қаулысымен.
Ұлттық байланыс және хабар тарату спутниктiк жүйесiн дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрi Қажымұрат Ыбырайұлы Нағмановқа М.В. Хруничев атындағы Мемлекеттiк ғарыштық ғылыми-өндiрiстiк орталықпен ұлттық геостационарлық байланыс және хабар тарату спутнигiн жасау және ұшыру мәселесi жөнiнде келiссөздер жүргiзуге өкiлеттiк берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi Қазақстан Республикасының Ақпарат, Көлiк және коммуникациялар министрлiктерiмен бiрлесiп үш айлық мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне өкiлеттiктерiн белгiлей отырып, ұлттық спутниктiк ұйымы жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М. Мыңбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О мерах по созданию и запуску национального геостационарного спутника связи и вещания
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2003 года № 1170. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1170
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.11.2010 № 1170.
В целях развития национальной спутниковой системы связи и вещания Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Уполномочить Нагманова Кажмурата Ибраевича - Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на проведение переговоров с Государственным космическим научно-производственным центром имени М.В. Хруничева по вопросу создания и запуска национального геостационарного спутника связи и вещания.
2. Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи совместно с министерствами информации, транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в трехмесячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложение по национальной спутниковой организации с определением ее полномочий.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан