Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 3 мамырдағы N 597 және 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1375 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы N 1181 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1247 Қаулысымен);
2) "2002 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының лизингi бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1375 қаулысына :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2002 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының лизингi бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесiнде:
2-тармақта "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңымен" деген сөздер " 2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы және " 2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарымен" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1247 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2001 года N 597 и от 26 декабря 2002 года N 1375
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года N 1181
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 24.12.2008 N 1247 ) ;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1375 "Об утверждении Правил возмещения ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год":
в Правилах возмещения ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слова "Законом Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год" заменить словами "Законами Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год" и от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" .
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24.12.2008 N 1247 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министра
Республики Казахстан