Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы N 1183 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.31. N 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 903  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 366-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсін:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспарында:
"6. Әлеуметтiк саясат" деген бөлiмде:
"6.3. Жұмыспен қамту және еңбек деген бөлiмшеде:
4-бағанда реттік нөмiрi 6.3.5-жолдағы "MAКM" деген сөз "АқМ, МәдМ" деген сөздермен ауыстырылсын;
"6.5. Мәдениет" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрлерi 6.5.4., 6.5.5., 6.5.6., 6.5.8., 6.5.9. және 6.5.13.-жолдардағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МәдМ";
реттiк нөмiрi 6.5.2.-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МәдМ, АқМ";
реттік нөмiрлерi 6.5.3., 6.5.11 және 6.5.12.-жолдардағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АқМ";
4-бағанда реттiк нөмiрi 6.5.10.-жолдағы "MAКM" деген сөз "МәдМ" деген сөзбен ауыстырылсын;
"7. Мемлекеттiк реттеу" деген бөлiмде:
"7.3. Мемлекеттiк активтердi басқару" деген бөлiмшеде:
4-бағанда, реттік нөмiрi 7.3.4.-жолдағы "MAКM" деген сөз "АқМ" деген сөзбен ауыстырылсын;
"11. Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамды топтастыру" деген бөлімде:
4-бағанда реттік нөмірлері 11.1. және 11.2. жолдардағы "МАКМ" деген сөз "АқМ" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11.3.-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МәдМ";
реттік нөмірлері 11.4. және 11.5-жолдардағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АқМ";
көрсетілген Жоспарға ескертуде:
"МАКМ - Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі" деген жол мынандай редакцияда жазылсын:
"МәдМ" - Мәдениет министрлігі
АқМ - Ақпарат министрлігі
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года N 1183. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 марта 2006 года N 222 (P060222)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 365), следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "6. Социальная политика":
в подразделе "6.3. Занятость и труд":
в строке, порядковый номер 6.3.5., в графе 4, слово "МКИОС" заменить словами "Мининформ, Минкультуры";
в подразделе "6.5. Культура":
в строках, порядковые номера 6.5.4., 6.5.5., 6.5.6., 6.5.8., 6.5.9. и 6.5.13., графу 4 изложить в следующей редакции:
"Минкультуры";
в строке, порядковый номер 6.5.2., графу 4 изложить в следующей редакции:
"Минкультуры, Мининформ";
в строках, порядковые номера 6.5.3., 6.5.11. и 6.5.12., графу 4 изложить в следующей редакции:
"Мининформ";
в строке, порядковый номер 6.5.10., в графе 4, слово "МКИОС" заменить словом "Минкультуры";
в разделе "7. Государственное регулирование":
в подразделе "7.3. Управление государственными активами":
в строке, порядковый номер 7.3.4., в графе 4 слово "МКИОС" заменить словом "Мининформ";
в разделе "11. Внутриполитическая стабильность и консолидация общества":
в строках, порядковые номера 11.1. и 11.2. в графе 4, слово "МКИОС" заменить словом "Мининформ";
в строке, порядковый номер 11.3., графу 4 изложить в следующей редакции:
"Минкультуры";
в строках, порядковые номера 11.4. и 11.5., графу 4 изложить в следующей редакции:
"Мининформ";
в примечании к указанному Плану:
строку "МКИОС - Министерство культуры, информации и общественного согласия" изложить в следующей редакции:
"Минкультуры - Министерство культуры
Мининформ - Министерство информации".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан