Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 29 қарашадағы N 1787 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 қарашадағы N 1193 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.20. N 367 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әуе кеңiстігін пайдалану және авиация қызметi туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күшi бар Жарлығының  31-1-бабының  1-тармағына және "Азаматтық авиацияны мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының  10-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы өнiмнiң сәйкестiгiн бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 29 қарашадағы N 1787  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 51, 586-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мiндеттi түрде сертификаттауға жататын өнiмдер мен қызмет көрсетулердiң тiзбесінде:
"Қазақстан Республикасында мiндеттi түрде сертификаттауға жататын қызмет түрлерiнiң номенклатурасы" деген 20-бөлiм мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"азаматтық авиация саласындағы қызмет көрсетулер, соның iшінде:
авиациялық техникаға техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі;
авиациялық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi;
әуеайлаққа техникалық қызмет көрсету, оны ұстау және жөндеу жөнiндегi;
ұшуларды жарық техникалық қамтамасыз ету және әуежай, әуеайлақ, аэронавигация объектiлерiн энергиямен жабдықтау жөнiндегі;
азаматтық әуе кемелерiн, әуежай объектiлерi мен қызметтерiн жанар-жағармай материалдарымен және арнайы сұйықтықтармен қамтамасыз ету жөнiндегi;
азаматтық әуе кемелерiн, жолаушыларды қабылдау, шығарып салу және оларға қызмет көрсету, қолжүктi, жүктердi, почтаны өңдеу жөнiндегi;
әуе қозғалысына қызмет көрсету жөнiндегi;
ұшуларды және авиациялық электр байланысын радиотехникалық қамтамасыз ету жөнiндегi;
азаматтық әуе кемелерiн және басқа тұтынушыларды арнайы автокөлiк құралдарымен қамтамасыз ету жөнiндегi;
жолаушылар мен жүк тасымалдарын сату және брондау жөнiндегi;
азаматтық авиация оқу орындарының қызмет көрсетулерi;
азаматтық әуе кемелерiн пайдаланушының қызмет көрсетулерi;
аса жеңіл авиация саласындағы қызмет көрсетулер".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N 1787
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2003 года N 1193. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 апреля 2005 г. N 367 (P050367).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2005 № 367.
В соответствии с пунктом 1 статьи 31-1 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 декабря 1995 года N 2697 "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О государственном регулировании гражданской авиации", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N 1787 "О контроле соответствия продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 51, ст. 586) следующие дополнения:
в Перечне продукции и услуг, подлежащих обязательной сертификации, утвержденном указанным постановлением:
раздел 20 "Номенклатура услуг, подлежащих обязательной сертификации в Республике Казахстан":
дополнить строками следующего содержания:
"услуги в сфере гражданской авиации, в том числе:
по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники;
по обеспечению авиационной безопасности;
по техническому обслуживанию, содержанию и ремонту аэродрома;
по светотехническому обеспечению полетов и энергоснабжению объектов аэропорта, аэродрома, аэронавигации;
по обеспечению гражданских воздушных судов, объектов и служб аэропорта горюче-смазочными материалами и специальными жидкостями;
по приему, выпуску и обслуживанию гражданских воздушных судов, пассажиров, обработке багажа, грузов, почты;
по обслуживанию воздушного движения;
по радиотехническому обеспечению полетов и авиационной электросвязи;
по обеспечению гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами;
по продаже и бронированию пассажирских и грузовых перевозок;
услуги учебных заведений гражданской авиации;
услуги эксплуатанта гражданских воздушных судов;
услуги в сфере сверхлегкой авиации".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан