"Transport tower" әкiмшiлiк-технологиялық кешенi ғимаратын республикалық меншiкке берудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1202 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының Астана қаласында салынған "Transport tower" әкiмшiлiк-технологиялық кешенi ғимаратын (бұдан әрi - ғимарат) жабдықты, жиһазды және мүкәммалды қоса алғанда, оны пайдалануға берген сәттен бастап республикалық меншiкке беру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген объектiлердi республикалық меншiкке қабылдау және оларды Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң теңгерiмiне беру жөнiндегi қажеттi iс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi және Көлiк және коммуникациялар министрлiгi "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамымен, "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамымен, "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен бiрлесiп, ғимаратты республикалық меншiкке беру шарттарын белгiлесiн.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен "Transport tower" әкiмшiлiк-технологиялық кешенi ғимаратын ұстау және пайдалану жөнiндегi шығындарды 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiң жобасына енгiзудi және "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң "Transport tower" әкiмшiлiк-технологиялық кешенi ғимаратын ұстау" бюджеттiк бағдарламасының бiрыңғай әкiмшiсi ретiнде Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiн белгiлеудi қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах передачи здания административно-технологического комплекса "Transport tower" в республиканскую собственность
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 29 ноября 2003 года N 1202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" о передаче здания административно-технологического комплекса "Transport tower" (далее - здание), построенного в городе Астана, включая оборудование, мебель и инвентарь, в республиканскую собственность с момента его ввода в эксплуатацию.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия по приему в республиканскую собственность объектов, указанных в пункте 1 настоящего постановления, и передаче их на баланс Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан, Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций совместно с закрытым акционерным обществом "Национальная компания "Казакстан темiр жолы", открытым акционерным обществом "Казахтелеком", республиканским государственным предприятием "Казаэронавигация" определить условия передачи здания в республиканскую собственность.
4. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке включение в проект республиканского бюджета на 2004 год затрат по содержанию и эксплуатации здания административно-технологического комплекса "Transport tower" и определение Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в качестве единого администратора бюджетной программы "Содержание здания административно-технологического комплекса "Transport tower" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан