Магистральдық темiр жол желiсiне кiретiн магистральдық жолдардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1211 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 624 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.10.01. N 1015  қаулысымен .
"Темiр жол көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Магистральдық темiр жол желiсiне кiретiн магистральдық жолдар тiзбесi бекiтiлсiн. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.10.01. N 1015  қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 29 қарашадағы
N 1221 қаулысымен бекiтiлген
Магистральдық темiр жол желiсiне кiретiн
магистральдық жолдарының тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.10.01. N 1015  қаулысымен .
І. Магиcтральдық жолдар
___________________________________________________________________
P/c|Магистральдық жолдар|    Учаскені      |             |
N |учаскесiн шектейтiн |   шектейтін      |             |
|     станциялар     | километр, пикет  |   Бағыт     |  Облыс
|____________________|__________________|             |
|   басы  |   аяғы   |  басы   |  аяғы  |             |
_____________|__________|_________|________|_____________|_________
1 |     2   |     3    |    4    |   5    |      6      |     7
____________________________________________________________________
1  мемлекет.  Жанаесiл   90 пк 0   264 пк 6 Зауаралье     Қостанай,
аралық                                   (Ресей        Солтүстік
шекара                                   Федерациясы)  Қазақстан
- Жанаесiл
2  Жанаесiл   Бас        217 пк 5  286 пк 1 Жанаесіл -    Қостанай,
Қостанай                      Бас Қостанай  Солтүстік
Қазақстан
3  Жанаесiл   Көкшетау-2 217 пк 5  404 пк 5 Жанаесіл -    Солтүстік
Көкшетау-2    Қазақстан,
Ақмола
4  Көкшетау-1 Көкшетау-2  1 пк 0     7 пк 6 Көкшетау-1 -  Ақмола
Көкшетау-2
5  мемлекет.  Бас        123 пк 0  286 пк 1 Золотая Сопка Қостанай
аралық     Қостанай                      (Ресей
шекара                                   Федерациясы)
- Бас
Қостанай
6  Селекцион. Щебзавод   1 пк 0     20 пк 0 Селекционная  Қостанай
ная                                      - Щебзавод

Об утверждении Перечня магистральных путей, входящих в магистральную железнодорожную сеть
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1211. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 624
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 февраля 2015 года № 144.
Сноска. В заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 октября 2004 г. N 1015.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень магистральных путей, входящих в магистральную железнодорожную сеть. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 октября 2004 г. N 1015.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2003 года N 1211
Перечень
магистральных путей,
входящих в магистральную железнодорожную сеть <*>
Сноска. В перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 октября 2004 г. N 1015.
I. Магистральные пути
-------------------------------------------------------------------
N  !   Станции, ограничивающие участок    !    Километр, пикет,
п/п!       магистральных путей            ! ограничивающие участок
!--------------------------------------!------------------------
!      начало       !     конец        !   начало  !   конец
-------------------------------------------------------------------
1 !         2         !        3         !      4    !     5
-------------------------------------------------------------------
1   межгосударственная  Новоишимская          90 пк 0    264 пк 6
граница
2   Новоишимская        Костанай-Главный     217 пк 5    286 пк 1
3   Новоишимская        Кокшетау-2           217 пк 5    404 пк 5
4   Кокшетау-1          Кокшетау-2             1 пк 0      7 пк 6
5   межгосударственная  Костанай-Главный     123 пк 0    286 пк 1
граница
6   Селекционная        Щебзавод               1 пк 0     20 пк 0

7  Бас        Тобыл      286 пк 1  378 пк 9 Бас Қостанай  Қостанай
Қостанай                                 - Тобыл
8  Тобыл      Жетiқара   377 пк 9  488 пк 4 Тобыл -       Қостанай
Жетіқара
9  Тобыл      Арыстансор 2 пк 5     62 пк 3 Тобыл -       Қостанай
Арыстансор
10 Тобыл      мемлекет.  143 пк 0   37 пк 0 Тобыл -       Қостанай
аралық                        Қарталы
шекара                        (Ресей
Федерациясы)
11 Петропавл  Көкшетау-1 1 пк 0    194 пк 8 Петропавл -   Солтүстік
Көкшетау-1    Қазақстан,
Ақмола
12 Василь.    Көкшетау-1 397 пк 8  194 пк 8 Васильковка-  Ақмола
ковка                                    Көкшетау-1
13 мемлекет.  мемлекет.  63 пк 10    7 пк 1 Золотая Сопка Қостанай
аралық     аралық                        (Ресей
шекара     шекара                        Федерациясы)
- Қарталы
(Ресей
Федерациясы)
14 Көкшетау-1 мемлекет.  1 пк 0    258 пк 0 Көкшетау-1    Солтүстік
аралық                        Граничная     Қазақстан
шекара                        (Ресей
Федерациясы)
15 Көкшетау-1 Астана     194 пк 8  491 пк 7 Көкшетау-1    Ақмола
- Астана
16 Астана     Қырқыншы   491 пк 7  503 пк 9 Астана -      Ақмола
Қырқыншы
17 Есiл       Астана     431 пк 1  808 пк 2 Есіл -        Ақмола
Астана
18 мемлекет.  мемлекет.  190 пк 0 303 пк 10 Теренгуль     Павлодар
аралық     аралық                        (Ресей
шекара     шекара                        Федерациясы)
- Черлак
(Ресей
Федерациясы)
19 мемлекет.  мемлекет. 2561 пк0 2738 пк 10 Горбуново     Солтүстік
аралық     аралық                        (Ресей        Қазақстан
шекара     шекара                        Федерациясы)
- Юнино
(Ресей
Федерациясы)
20 Тобыл      Есiл       143 пк 0  431 пк 1 Тобыл - Есіл  Қостанай,
Ақмола
21 Есіл       Арқалық    1 пк 0    218 пк 4 Есіл -        Ақмола
Арқалық
22 Қырқыншы   Eрейментау 13 пк 1   140 пк 4 Қырқыншы -    Ақмола
Ерейментау
23 Eрейментау Айсары     1 пк 0    222 пк 2 Ерейментау -  Ақмола
Айсары
24 Eрейментау Майқайың   140 пк 4  331 пк 9 Ерейментау -  Павлодар
Майқайың
25 Екiбастұз  ГРЭС-2     1 пк 0    38 пк 10 Екібастұз -   Павлодар
ГРЭС - 2
26 Екiбастұз-1 Екiбастұз-2 1 пк 0   6 пк 10 Екiбастұз-1-  Павлодар
Екiбастұз-2
27 О.П.-116   Екiбастұз-2 294 пк 4  6 пк 10 О.П.-116 -    Павлодар
Екiбастұз-2
28 Майқайың   Тоқыбай     1 пк 0    14 пк 0 Майқайың-     Павлодар
Тоқыбай
29 Тоқыбай    Үшқұлын    14 пк 0    42 пк 0 Тоқыбай-      Павлодар
Үшқұлын
30 Тоқыбай    Ақбидайық  14 пк 0    31 пк 9 Тоқыбай-      Павлодар
Ақбидайық
31 Майқайың   Спутник    331 пк 9  410 пк 9 Майқайың-     Павлодар
Спутник
32 Б.П.-415   Бастау     1 пк 0     3 пк 1  Б.П.-415 -    Павлодар
Бастау
33 Спутник    Мемлекет.  410 пк 9  553 пк 0 Спутник -     Павлодар
аралық                        Кулунда
шекара                        (Ресей
Федерациясы)
34 Павлодар   Солтүстік   1 пк 0     9 пк 2 Павлодар -    Павлодар
Павлодар                      Солтүстік
Павлодар
35 Павлодар   Оңтүстiк    1 пк 0     7 пк 5 Павлодар -    Павлодар
Павлодар                      Оңтүстік
Павлодар
36 Маралды    Tұзқала     1 пк 0    42 пк 0 Маралды -     Павлодар
Тұзқала
37 Спутник    Жаңасемей   1 пк 0   353 пк 8 Спутник -     Павлодар,
Жаңасемей     Шығыс
Қазақстан
38 Солжақ     Пост А      1 пк 0    2 пк 3  Солжақ Ертіс  Шығыс
Eртіс                                    - Пост А      Қазақстан
39 Жаңасемей  мемлекет.  662 пк 5  540 пк 5 Жаңасемей -   Шығыс
аралық                        Локоть        Қазақстан
шекара                        (Ресей
Федерациясы)
40 мемлекет.  мемлекет.  1 пк 0     18 пк 0 Локоть (Ресей Шығыс
аралық     аралық                        Федерациясы)  Қазақстан
шекара     шекара                        - Ремовская
(Ресей
Федерациясы)
41 мемлекет.  Защита     92 пк 1   235 пк 1 Третьяково    Шығыс
аралық                                   (Ресей        Қазақстан
шекара                                   Федерациясы)
- Защита
42 Зыряновск  Защита     1 пк 0    184 пк 5 Защита -      Шығыс
Зыряновск     Қазақстан
43 Ленино.    Защита     336 пк 8  236 пк 1 Лениногорск - Шығыс
горск                                    Защита        Қазақстан
44 Ақтоғай    Жаңасемей 1123 пк 5  662 пк 5 Ақтоғай -     Шығыс
Жаңасемей     Қазақстан
45 мемлекет.  Ақтоғай   1 пк 0     318 пк 0 Ақтоғай -     Алматы
аралық                                   Достық -
шекара                                   Алашанькоу
(Қытай)
46 Ақтоғай    Көксу     1123 пк 5 1406 пк 3 Ақтоғай -     Алматы
Көксу
47 Көксу      Қарабұлақ  1 пк 0     56 пк 7 Көксу -       Алматы
Қарабұлақ
48 Қарабұлақ  Текелі     56 пк 7    76 пк 4 Қарабұлақ -   Алматы
Текелі
49 Қарaбұлақ  Талды.     1 пк 0     18 пк 5 Қарабұлақ -   Алматы
қорған                        Талдықорған
50 Мойынты    Ақтоғай   1067 пк 9 1588 пк 5 Мойынты -     Қарағанды,
Ақтоғай       Алматы
51 Көксу      Алматы-1  1406 пк 3 1679 пк 1 Көксу -       Алматы
Алматы-1
52 Шу         Алматы-1  3742 пк 6 4053 пк 7 Шу - Алматы-1 Алматы,
Жамбыл
53 Алматы-1   Алматы-2   1 пк 0      9 пк 1 Алматы-1 -    Алматы
Алматы-2
54 Қырқыншы   Көкпекті  503 пк 9   700 пк 9 Қырқыншы -    Ақмола,
Көкпекті      Қарағанды
55 Көкпекті   Қарағайлы 1 пк 0     248 пк 6 Көкпекті -    Қарағанды
Қарағайлы

7   Костанай-Главный    Тобол                286 пк 1    378 пк 9
8   Тобол               Джетыгара            378 пк 9    488 пк 4
9   Тобол               Арыстансор             2 пк 5     62 пк 3
10  Тобол               межгосударственная   143 пк 0     37 пк 0
граница
11  Петропавловск       Кокшетау-1             1 пк 0    194 пк 8
12  Васильковка         Кокшетау-1           397 пк 8    194 пк 8
13  межгосударственная  межгосударственная    63 пк 10     7 пк 1
граница             граница
14  Кокшетау-1          межгосударственная     1 пк 0    258 пк 0
граница
15  Кокшетау-1          Астана               194 пк 8    491 пк 7
16  Астана              Сороковая            491 пк 7    503 пк 9
17  Есиль               Астана               431 пк 1    808 пк 2
18  межгосударственная  межгосударственная   190 пк 0    303 пк 10
граница             граница
19  межгосударственная  межгосударственная  2561 пк 0   2738 пк 10
граница             граница
20  Тобол               Есиль                143 пк 0    431 пк 1
21  Есиль               Аркалык                1 пк 0    218 пк 4
22  Сороковая           Ерейментау            13 пк 1    140 пк 4
23  Ерейментау          Айсары                 1 пк 0    222 пк 2
24  Ерейментау          Майкайын             140 пк 4    331 пк 9
25  Екибастуз-2         ГРЭС-2                 1 пк 0     38 пк 10
26  Екибастуз-1         Екибастуз-2            1 пк 0      6 пк 10
27  О.П.-116            Екибастуз-2          294 пк 4      6 пк 10
28  Майкайын            Токубай                1 пк 0     14 пк 0
29  Токубай             Ушкулун               14 пк 0     42 пк 0
30  Токубай             Акбидаик              14 пк 0     31 пк 9
31  Майкайын            Спутник              331 пк 9    410 пк 9
32  Б.П.-415            Бастау                 1 пк 0      3 пк 1
33  Спутник             межгосударственная   410 пк 9    553 пк 0
граница
34  Павлодар            Павлодар-Северный      1 пк 0      9 пк 2
35  Павлодар            Павлодар-Южный         1 пк 0      7 пк 5
36  Маралды             Туз-Кала               1 пк 0     42 пк 0
37  Спутник             Жана-Семей             1 пк 0    353 пк 8
38  Левый Иртыш         Пост А                 1 пк 0      2 пк 3
39  Жана-Семей          межгосударственная   662 пк 5    540 пк 5
граница
40  межгосударственная  межгосударственная     1 пк 0     18 пк 0
граница             граница
41  межгосударственная  Защита                92 пк 1    236 пк 1
граница
42  Зыряновск           Защита                 1 пк 0    184 пк 5
43  Лениногорск         Защита               336 пк 8    236 пк 1
44  Актогай             Жана-Семей          1123 пк 5    662 пк 5
45  Актогай             межгосударственная     1 пк 0    318 пк 0
граница
46  Актогай             Коксу               1123 пк 5   1406 пк 3
47  Коксу               Карабулак              1 пк 0     56 пк 7
48  Карабулак           Текели                56 пк 7     76 пк 4
49  Карабулак           Талдыкорган            1 пк 0     18 пк 5
50  Мойынты             Актогай             1067 пк 9   1588 пк 5
51  Коксу               Алматы-1            1406 пк 3   1679 пк 1
52  Шу                  Алматы-1            3742 пк 6   4053 пк 7
53  Алматы-1            Алматы-2               1 пк 0      9 пк 1
54  Сороковая           Кокпекты             503 пк 9    700 пк 9
55  Кокпекты            Карагайлы              1 пк 0    248 пк 6