"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 1227 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы "Электр энергетикасы туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы
1-бап. "Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 20, 729-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
8-бап мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Тiзбесiн Қазақстан Республикасының Үкiметі айқындайтын елдi мекендер жергiлiктi атқарушы және өкілді органдардың ұсынуы бойынша коммуналдық меншiктегi жылумен жабдықтайтын кәсiпорындарды жергiлiктi бюджеттен отын сатып алу үшiн субсидиялауға жол берiледi.
Көрсетiлген шығыстар тарифтi жасау кезiнде есепке енгiзiлмейдi.".
2-бап. Осы Заң жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "Об электроэнергетике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года N 1227
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "Об электроэнергетике".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"Об электроэнергетике"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "Об электроэнергетике" ("Ведомости Парламента Республики Казахстан" 1999 года N 20 ст. 729) следующее дополнение:
статью 8 дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. В населенных пунктах, перечень которых определяется Правительством Республики Казахстан по представлению местных исполнительных и представительных органов, допускается субсидирование теплоснабжающих предприятий, находящихся в коммунальной собственности, на приобретение топлива из местного бюджета.
Указанные расходы в расчет при формировании тарифа не включаются.".
Статья 2. Настоящий Закон вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан