Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің арнайы мемлекеттік мұрағатын құру туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 желтоқсандағы N 1245 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің арнайы мемлекеттік мұрағатын құру туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің арнайы мемлекеттік мұрағатын құру туралы
"Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің арнайы мемлекеттік мұрағаты құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О создании специального государственного архива Агентства финансовой полиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2003 года N 1245
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О создании специального государственного архива Агентства финансовой полиции Республики Казахстан".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О создании специального государственного архива
Агентства финансовой полиции Республики Казахстан
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О Национальном архивном фонде и архивах" постановляю:
1. Создать специальный государственный архив Агентства финансовой полиции Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан