Н.Қ.Рахметов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1258 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Берген өтінішіне сәйкес Нұрлан Құсайынұлы Рахметов Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Рахметове Н.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1258
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Рахметова Нурлана Кусаиновича от должности вице-министра финансов Республики Казахстан согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан