2003 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы өндiрiсiне ауылдық кредит серiктестiктерi жүйесi арқылы кредит берудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 желтоқсандағы N 1278 қаулысы
"Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептілiк нысандарын жүргізу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегі қаржылық рәсімдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 шiлдедегі N 832 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Агроөнеркәсiп кешенiне кредит берудiң және оны субсидиялаудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 18 наурыздағы N 259 қаулысына сәйкес 2003 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген 711 600 000 (жетi жүз он бiр миллион алты жүз мың) теңге сомасындағы қаражат есебiнен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы өндiрiсiне ауылдық кредит серiктестiктерi жүйесi арқылы кредит беру үшiн "Аграрлық кредит корпорациясы" акционерлік қоғамы қарыз берушi банк болып белгiленсiн.
2. "2003 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражаттың есебiнен жүзеге асырылатын ауылдық кредит серiктестiктері жүйесi арқылы ауыл шаруашылығы өндiрiсiн кредит беру үшiн қарыз беруші банкті белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 шiлдедегi N 730 қаулысына мынадай толықтыру енгізiлсiн:
1-тармақтағы "бюджетте көзделген" деген сөздерден кейін "735 000 000 (жетi жүз отыз бес миллион) теңге сомасындағы" деген  сөздермен толықтырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі, "Аграрлық кредит корпорациясы" акционерлiк қоғамы (келісім бойынша) осы қаулыны іске acыру үшiн тиістi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах кредитования сельскохозяйственного производства через систему сельских кредитных товариществ, осуществляемого за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года N 1278
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить банком-заемщиком для кредитования сельскохозяйственного производства через систему сельских кредитных товариществ, осуществляемого в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 259 "О некоторых вопросах кредитования и субсидирования агропромышленного сектора" за счет средств в сумме 711 600 000 (семьсот одиннадцать миллионов шестьсот тысяч) тенге, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год, акционерное общество "Аграрная кредитная корпорация".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2003 года N 730 "Об определении банка-заемщика для кредитования сельскохозяйственного производства через систему сельских кредитных товариществ, осуществляемого за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год" следующее дополнение:
в пункте 1 после слов "за счет средств" дополнить словами "в сумме 735 000 000 (семьсот тридцать пять миллионов) тенге".
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, Министерству финансов Республики Казахстан, акционерному обществу "Аграрная кредитная корпорация" (по согласованию) принять соответствующие меры для реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан