Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 30 қарашадағы N 1548 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1285 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстанның Батыс аймағында құрылыс материалдары, бұйымдары мен құрастырмалары өнеркәсібін дамытудың 2002-2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 30 қарашадағы N 1548 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2001 года N 1548
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 1285
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2001 года N 1548 "Об утверждении Программы развития промышленности строительных материалов, изделий и конструкций в Западном регионе Казахстана на 2002-2005 годы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан