Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1300 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 қаулысына сәйкес әрі материалдық және моральдық зиянды өтеу туралы азаматтық сот ісін жүргізу тәртібімен шығарылған сот шешімдерін орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің, орталық мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерін өтуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 10 552 803 (он миллион бес жүз елу екі мың сегіз жүз үш) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 23 желтоқсандағы
N 1300 қаулысына қосымша
Азаматтық істер бойынша орындалуға
тиіс сот шешімдерінің тізбесі
_________________________________________________________________
Р/с        Сот органының    Талапкердің    Мемлекеттік    Мем.
N          атауы мен         Т.А.Ә.        бажды шегер.   лекеттік
шешімнің күні                   гендегі сома   баж
(теңге)        (теңге)
_________________________________________________________________
1              2                3               4            5
_________________________________________________________________
1         Батыс Қазақстан   Бисенов М.     50 700
облысының
Жаңақала
аудандық
сотының
2002 ж.08.07
шешімі.
_________________________________________________________________
2         Орал қаласы       Шарафутдинов   120 000
сотының,          Р.
2002 ж.14.11.
шешімі
_________________________________________________________________
3         Қарағанды         Иланбекова Р.  30 000          436
қаласының
Қазыбек би
аудандық
сотының
2003 ж.26.02.
шешімі
_________________________________________________________________
4         Қарағанды        Выштаев И.      780 012
қаласының
Қазыбек би
аудандық
сотының
2003 ж.28.04.
сырттай шешімі,
Қарағанды
облыстық соты
азаматтық істер
жөніндегі
алқасының

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 1300
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" и во исполнение судебных решений, вынесенных в порядке гражданского судопроизводства о возмещении материального и морального ущерба, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 10 552 803 (десять миллионов пятьсот пятьдесят две тысячи восемьсот три) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 декабря 2003 года N 1300
Перечень судебных решений по гражданским делам,
подлежащих исполнению
____________________________________________________________________
N !Наименование      ! Ф.И.О. истца  ! Сумма за     ! Госпошлина
п/п!судебного органа  !               ! вычетом      ! (тенге)
!и дата решения    !               ! госпошлины   !
!                  !               ! (тенге)      !
--------------------------------------------------------------------
1 !        2         !       3       !       4      !       5
--------------------------------------------------------------------
1   Решение            Бисенов М.       50 700             -
Жангалинского
районного суда
Западно-
Казахстанской
области от
08.07.2002
2   Решение суда       Шарафутдинов Р.   120 000           -
г. Уральска от
14.11.2002
3   Решение            Иланбекова Р.      30 000           436
Казыбекбийского
районного суда
г. Караганды от
26.02.2003
4   Заочное решение    Выштаев И.        780 012           -
Казыбекбийского
районного суда
г. Караганды от
28.04.2003,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Карагандинского
областного суда

2003 ж.18.06.
қаулысы
_________________________________________________________________
5         Шығыс            Жұманов Қ.      7 462 298
Қазақстан
облысының
Өскемен қаласы
сотының
2002 ж.19.09.
шешімі,
Шығыс
Қазақстан
облыстық
сотының
2002 ж. 11. 11.
аппеляциялық
қаулысы
_________________________________________________________________
6         Қызылорда       Жанаев Қ.         1 055 434
қалалық сотының
2001 ж.20.03.
қаулысы
_________________________________________________________________
7         Қызылорда       Тайманов Қ.       1 053 923
қалалық сотының
2001 ж. 20.03.
қаулысы
_________________________________________________________________
Жиыны                                       10 552 376       436
_________________________________________________________________
Жалпы сомасы                                     10 552 803
_________________________________________________________________

от 18.06.2003
5   Решение суда       Жуманов К.        7 462 298         -
г. Усть-
Каменогорска
Восточно-
Казахстанской
области
от 19.09.2002,
апелляционное
постановление
Восточно-
Казахстанского
областного суда
от 11.11.2002
6   Постановление      Жанаев К.         1 055 434         -
Кызылординского
городского суда
от 20.03.2001
7   Постановление      Тайманов К.       1 053 923         -
Кызылординского
городского суда
от 20.03.2001
--------------------------------------------------------------------
Итого                                10 552 367       436
--------------------------------------------------------------------
Общая сумма                          10 552 803
--------------------------------------------------------------------